کاپیتان تیم ملی جودوی ایران افشاگری کرد: آب را هم برای ما دزدی می کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

وحید بنا کاپیتان تیم ملی جودو ایران در ویدیویی که خودش ضبط کرده به انتقاد شدید از فدراسیون جودو پرداخته است و می گوید در سفرهای خارجی، مسئولان حتی آب را هم برای ما نمی خرند و از ما می خواستند بطری های آب کنار تشک مسابقه را جمع آوری و به هتل ببریم.

بنا در این افشاگری، گفته که فدراسیون جهانی کشتی یک اتاق دو تخته را برای ما مشخص می کرد اما مسئولان از دیگر بازیکنان می خواستند خود را بدون اطلاع پذیرش هتل، دزدکی به اتاق برسانند.

وی در این زمینه گفت: «مسئولان همراه تیم از دو نفر می خواستند به اتاق بروند سپس از دیگر بازیکنان می خواستند نیم ساعت بعد بدون اطلاع پذیرش هتل به اتاق بروند .

کاپیتان تیم ملی جودوی ایران، در ادامه افزود:« برای صبحانه هم همین مشکل را داشتیم چرا که تنها دو نفری که اسم آنها در لیست است می توانستند صبحانه بخورند اما مسئولان از آن دو نفر می خواستند برای دیگران صبحانه بیاورند.

وی عملکرد مسئولان فدراسیون جودوی کشورش را «بد» و «غیر اخلاقی» توصیف کرد.

بنا افزود که مربی تیم جودو از بازیکنان می خواست در هنگام مسابقه، آب های کنار تشک مسابقه را جمع آوری و به همراه خود به هتل ببرند. وی با اشاره به اینکه هیچگاه این کار را نکرده است، گفت که این اقدام باعث مسخره کردن تیم ما از سوی دیگران شد.

کاپیتان تیم ملی جودوی ایران همچنین درباره بی نظمی در لباس و نداشتن کفش مناسب در مسابقات بین المللی سخن گفت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size