فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • جادوگری در فوتبال ایران، از جادوی فوت تا ادرار برای باطل کردن جادو!

  لقب "جادوگر فوتبال ایران" به علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی ایران تعلق دارد

  منبع: دبی- العربیه فارسی

  یک بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در یک برنامه تلویزیونی، از رواج جادو و جادوگری در فوتبال ایران خبر داد.

  خداد عزیزی در برنامه تلویزیونی پربیننده "نود" گفت: "ما قطعا در فوتبال جادو و جنبل داریم."

  عزیزی در گفتگو با "عادل فردوسی‌پور" مجری سرشناس این برنامه تلویزیونی گفت: "ما یک مدیری داشتیم که اعتقاد داشت در ارتباط با ارواح است و آن ها را احضار می کند. این مدیر یک تیم را گرفت و از ما می پرسید کدام بازیکنان شان بهترین است؟ مثلا می گفتیم عادل فردوسی پور، در یک پلاستیک اسم عادل را می گفت و فوت می کرد، بعد کیسه را گره می زد و می گفت کار عادل تمام است. 4 تا بازی پشت سر هم با این روش بردند، یک بازی در خانه خوردند به تیمی که آن ها هم این کاره بودند، این ها معتقدند ادرار، سحر را باطل می کند، برای همین در گوشه های زمین ادرار ریختند و بازی را بردند، یعنی جادوگر ادرار بر جادوگر فوتی غلبه کرد."

  پیش از این "نادر فریادشیران" از مربیان باشگاهی فوتبال ایران، رواج جادو و رمالی در فوتبال ایران را تایید کرده بود. فریاد شیران به باشگاه خبرنگاران جوان گفته بود" بیش از 10 سال است که جادوگر وارد فوتبال کشورمان شده و الان نیز در حال حاضر نظاره‌گر هستیم که بسیاری از مدیران عامل، سرمربیان و بازیکنان نیز به سراغ این رمال‌ها می‌روند. وجود این جادوگران مربوط به پول‌های هنگفت در فوتبالمان می‌شود زیرا پول زیادی که در این فوتبال رد وبدل می‌شود باعث شده این رمال‌ها به راحتی به باشگاه‌ها نفوذ کنند و کار خودشان را انجام دهند. جادوگران افرادی هستند که اعتقادات دینی بسیار ضعیفی دارند و با کمبودهای خودشان می‌خواهند در فوتبال ما نفوذ کنند و الان نیز وجود بعضی از این رمال‌ها را هم در تهران و هم در کرج نیز نظاره‌گر هستیم که به راحتی با برخی از افراد در باشگاه‌ها قرارداد می‌بندند و درحال حاضر نیز یک فردی در کنار یک شخصیت معروف در فوتبالمان وجود دارد که در واقع همان جادوگر معروف است.هم‌اکنون در باشگاه رمال‌هایی وجود دارند که به راحتی قرارداد خودشان را تنظیم می‌کنند وحتی برای شروع کار خود یک دستگاه خودرو درخواست می‌کنند و در آخر کار نیز مبالغی را دریافت می‌کنند و هر فردی هم که می‌گوید جادوگرها در فوتبالمان وجود ندارد دروغ می‌گوید."

  با این‌حال لقب "جادوگر فوتبال ایران" به علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی ایران و تیم بایرن مونیخ آلمان تعلق دارد که این لقب به دلیل توانایی تکنیکی خارق‌العاده، به او اطلاق می‌شود و ارتباطی به جادوگری و رمالی ندارد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران