فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه متوقف شد و امتیاز گرفت

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  تیم ملی فوتبال ایران در چهارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی، با نتیجه بدون گل مقابل تیم ملی سوریه متوقف شد.

  این بازی که در ورزشگاه عبدالرحمان شهر کوالالامپور، پایتخت مالزی برگزار شد، با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یافت و تیم ایران با یازده امتیاز از پنج بازی در صدر گروه باقی ماند. کره جنوبی نیز با 10 امتیاز در رده دوم این گروه قرار دارد. سوریه نیز با پنج امتیاز از پنج بازی در رده چهارم این گروه ایستاد. ایران در گروه اول این رقابت‌ها با کره‌جنوبی، ازبکستان، قطر، چین و سوریه همگروه است.

  "ایمن حکیم" سرمربی تیم ملی سوریه درباره این بازی به خبرنگاران گفت: شرایط زمین برای هر دو تیم سخت بود. تلاش کردیم تا برنده باشیم و فرصتهایی داشتیم اما تبدل به گل نشد. ایران تیم خوبی دارد اما در نهایت مساوی نتیجه عادلانه بود. ما از ایران بیشتر فرصت داشتیم و بازی خوبی را بر روی زمین ارائه کردیم.

  او ضمن گلایه از شرایط بد زمین ادامه داد: ما نیز علاقه داریم در زمین بهتری بازی کنیم اما این زمین را AFC انتخاب کرده است. و ما دوست داریم که بازی در کشوری نزدیک به کشور خودمان برگزار شود.

  این بازی به دلیل ریزش‌ باران‌های موسمی در مالزی با 45 دقیقه تاخیر آغاز شد. تیم ملی سوریه به دلیل ناامنی ناشی از جنگ داخلی، ناچار است در یک کشور بی‌طرف به مصاف حریفان خود برود.

  برخی رسانه های ورزشی ایران در بیطرفی داور عراقی شک و تردید کردند.

  بازی میان تیم های سوریه و ایران به درگیری میان بازیکنان دو تیم کشیده شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران