فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • امارات با دو گل عراق را شکست داد

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  در چهارچوب مسابقات مقدماتی جام‌جهانی 2018، تیم‌های ملی امارات متحده عربی و عراق در ورزشگاه "محمد بن زاید" در ابوظبی به مصاف هم رفتند و تیم میزبان موفق شد، با دو گل مهمان خود را شکست دهد.

  در ابتدا و در دقیقه 26، احمد خلیل توانست روی ریباند، امارات را پیش بیاندازند. در این صحنه ابتدا "ضرغام خلیل" دروازه‌بان عراق، توپ ارسالی "عبدالعزیز صنقور" اماراتی را ناقص دفع کرد و در ادامه احمد خلیل توپ برگشتی را وارد دروازه کرد. در وقت اضافی نیمه دوم و در دقیقه 94، "احمد مبخوت" پش از دریبل یکی از مدافعان عراقی، توپ را به "احمد مطر" رساند و او نیز با یک ضربه پای‌چپ، سند پیروزی امارات را امضا کرد.

  این بازی از گروه دوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی روسیه در آسیا برگزار شد. در این گروه، علاوه بر امارات متحده عربی، عراق، سعودی، ژاپن، استرالیا و تایلند نیز حضور دارند.

  در دیگر بازی امروز این گروه، ژاپن توانست با نتیجه دو بر یک از سد سعودی بگذرد، لیکن کمان سعودی با 10 امتیاز از پنج بازی در صدر جدول این گروه است و ژاپن با 10 امتیاز و استرالیا با 9 امتیاز در تعقیب این تیم هستند.

  علاوه بر بازی عراق و امارات و بازی سعودی و ژاپن، امروز چهار بازی دیگر نیز برگزار شد. کره جنوبی توانست در خانه با نتیجه دو بر یک از سد ازبکستان بگذرد.بازی چین و قطر بدون گل پایان یافت. ایران با تساوی بدون گل مقابل سوریه و استرالیا با نتیجه مساوی دو بر دو مقابل تایلند متوقف شدند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران