فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مربی قطر: برای برد به ایران می رویم

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  انیل کارنینیو سرمربی اروگوئه ای قطری ها می گوید برای کسب هر سه امتیاز بازی با تیم ملی ایران به تهران می رود.

  تیم ملی فوتبال قطر امروز دوشنبه راهی تهران خواهد شد تا نخستین دیدار مرحله دوم مقدماتی جام جهانی 2018 رسویه را در برابر تیم ملی ایران برگزار کند.

  کارنینیو در گفتگو با رسانه های قطری گفت:« من برای تمام تیم های حاضر در این گروه احترام قائل هستم به خصوص برای ایران که شک ندارم قوی ترین تیم گروه است اما همین تیم هم مثل سایر تیم ها ضعف هایی دارد که می توان با استفاده از آن به هدف رسید. ما در یک ماه گذشته این ضعف ها را شناسایی و روی آن کار کردیم تا گام اول را محکم برداریم».

  او در ادامه گفت:«در تمام اردوهایی که داشتیم سعی کردیم بازیکنان را برای مقابله با بزرگان گروه از نظر روحی و روانی آماده کنیم ضمن این که سیاست پنهان کاری در بازی های تدارکاتی رانیز در دستور کار قرار دادیم و در مجموع از عملکردمان در این مدت کاملا راضی هستیم.به نظرم تیم از لحاظ جسمی و فیزیکی شرایط مطلوبی دارد و آماده رسیدن به یک هدف بزرگ است».

  وی سپس ادامه داد:«شکی ندارم که این سخت ترین بازی ممکن برای ما در آغاز رقابت ها بود. دوست داشتم قرعه بهتری نصیب مان می شد اما بدشانس بودیم که در گام اول به قدرت برتر گروه خوردیم.من در طول یک ماه گذشته سعی کردم ایران را به خوبی آنالیز و اطلاعاتش را در اختیار شاگردانم قرار دهم الان هم با امیدواری به تهران می رویم تا در پی شروع کارمان با یک برد شیرین باشیم. با تمام سختی هایی که وجود دارد اما من و شاگردانم ترسی از مواجه با ایران در تهران نداریم و با اعتماد به نفس بالا آماده این مصاف هستیم».

  در گروه یک مقدماتی جام جهانی از منطقه آسیا، علاوه بر تیم های قطر و ایران، چین کره جنوبی، ازبکستان و سوریه قرار دارند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران