.
.
.

یحیی گل محمدی در یک قدمی برکناری از مربیگری ذوب آهن

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در حالی که بسیاری از سایت های ایرانی خبر برکناری یحیی گل محمدی از مربیگری ذوب آهن را گزارش کردند، سعید آذری مدیرعامل این باشگاه گفته که گل محمدی برکنار نشده است.

به گزارش خبرگزری ورزش سه آذری گفته گه سرمربی تیم ذوب آهن است و برکنار نشده بلکه ایشان با توجه به تخطی از دو بند قراردادش به جلسه کمیته انضباطی باشگاه در روز یکشنبه دعوت شده است و اگر در جلسه روز یکشنبه حضور یابد، در مورد تخلفات وی تصمیم گیری می شود و در صورت عدم حضور، هیات مدیره باشگاه در مورد وی تصمیم گیری می کند."

اظهارات آذری یحیی گل محمدی را به واکنش وا داشت. آذری گفته بود گل محمدی و بازیکنان باید در قبال نتایج پاسخگو باشند. او همچنین در جواب گل محمدی پیرامون اینکه گفته بود رضاییان را می خواهد، اعلام کرد سرمربی تیم دو سال پیش رضاییان را نخواسته است.

اظهارات بی سابقه آذری، باعث شد گل محمدی به این موضوع واکنش نشان دهد. یحیی نیز در مصاحبه ای تند از اقدامات باشگاه و کم کاری های مدیران سخن گفت تا درگیری بالا بگیرد.

این داستان ها ادامه پیدا کرد تا اینکه در آخرین ساعات چهارشنبه شب سرمربی ذوب آهن از سوی هیات مدیره باشگاه تا اطلاع ثانوی از همراهی سبز پوشان محروم شد.

در اطلاعیه باشگاه ذوب آهن آمده است کمیته انضباطی و هیات مدیره باشگاه باید درباره گل محمدی تصمیم بگیرند و تا آن زمان گل محمدی حق حضور در تمرینات و بازی ها را ندارد.

شاید مسئولان ذوب آهن با این تصمیم غیرمنتظره به صورت مودبانه خواهان جدایی گل محمدی شده اند و باید منتظر واکنش این سرمربی باشیم.

این در حالی است که ذوب آهن روز جمعه در اهواز رودرروی تیم فولاد خوزستان قرار خواهد گرفت.