نکونام دستیار کی‌ روش در تیم ملی ایران می شود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

فدراسیون فوتبال ایران با جواد نکونام کاپیتان تیم ملی این کشور وارد مذاکره شده است تا وی را به عنوان دستیار کی روش مربی تیم ملی قرار دهد. نکونام قرار دادش با باشگاه العربی قطر تمام شده و به کشورش بازگشته است.

به گزارش خبرگزاری های ایران، محمدرضا ساکت مدیر تیم های ملی فوتبال در خصوص این اتفاق گفت: پیش از این هم سرمربی تیم ملی درخواست حضور نکونام در کادر فنی را ارائه کرده بود که ارزیابی رئیس فدراسیون و بنده نیز از این انتخاب مثبت بود. به همین خاطر در آینده ای نزدیک و به جهت مذاکره نهایی برای همکاری جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی برای حضور به عنوان یکی از اعضای کادر فنی ،جلسه ای با حضور رئیس فدراسیون، بنده و نکونام برگزار می شود تا این موضوع عملیاتی و اجرایی شود که نتایج آن در خصوص حضور این بازیکن به عنوان یکی از اعضای کادر فنی تیم ملی رسما اعلام می شود».

نکونام که همواره رابطه خوبی با سرمربی پرتغالی تیم ملی داشته از این پس به عنوان دستیار ایرانی جدید کی روش در تیم ملی حضور خواهد داشت تا ورود به عرصه مربیگری را از تیم ملی ایران استارت بزند.

گفته می شود او هم زمان با همکاری با کی روش در مقدماتی جام جهانی 2018 در کلاس های مربیگری بین المللی نیز شرکت خواهد کرد تا مدارک لازم را دریافت کند.

در واکنش به این خبر نزدیکان جواد نکونام مدعی شدند این بازیکن هنوز هم منتظر دریافت پیشنهاد مناسبی از تیم های لیگ برتری است تا یک سال دیگر به فوتبالش ادامه داده و سپس خداحافظی کند اما اگر این پیشنهاد ارائه نشود او کفش ها را آویخته و رسما با حضور در جمع اعضای کادر فنی تیم ملی به عرصه مربیگری گام خواهد گذاشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید