.
.
.

مارادونا به مسی: تو را تنها نخواهم گذاشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دیگو مارادونا، کاپیتان سابق تیم ملی آرژانتین، از هم میهن خود لیونل مسی خواست از تصمیم خود در کناره گیری از بازی های ملی پس از شکست در برابر شیلی در "جام آمریکا" صرف نظر کند.

مسی 29 ساله در زندگی فوتبال خود، شاهد شکست تیم ملی کشورش آرژانتین در چهار فینال از جمله جام جهانی 2014 برزیل و سه فینال در کاپ آمریکا بود.

او پس از شکست در فینال روز یکشنبه گذشته در برابر شیلی، از بازی ملی خداحافظی کرد. مسی یکی از ضربات پنالتی تیم ملی آرژانتین را از دست داد.

روزنامه لاناسیون آرژانتین، به نقل از مارادونا نوشته است:« مسی باید تیم ملی را رهبری کند، او هنوز می تواند، و برابر وی فرصتی برای قهرمانی در جام جهانی 2018 است»

مارادونا که تیم ملی آرژانتین را دو بار به فینال رسانده است، افزود:« او باید با همبازی هایی باشد که بتوانند او را کمک کنند تا تیم را به جلو رهبری کند و درخواست های کنار کشیدنش را نادیده بگیرد.»

مارادونا که مربی مسی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی بود، گفت:« به مسی بی توجهی شده است، من او را تنها نخواهم گذاشت، بنابراین می خواهم با او صحبت کنم.»

در همین حال مائوریسیو ماکری، رئیس جمهور آرژانتین نیز از مشهور ترین بازیکن فعلی آرژانتین درخواست کرد که به تیم ملی بازگردد.