فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • مسی در پی هدر دادن ضربه پنالتی از بازی‌های ملی کنار کشید

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  لئونل مسی پس از باخت تیم ملی کشوری آرژانتین در برابر شیلی اعلام کرد که این پایان کارش با تیم ملی آرژانتین است.

  تیم های ملی آرژانتین و شیلی صبح امروز، دیدار فینال مسابقات کوپا آمریکا را برگزار کردند. تیم شیلی در ضربات پنالتی موفق شد برای دومین بار، قهرمان این جام شود. مسی اولین ضربه پنالتی آرژانتینی ها را از دست داد.

  کاپیتان تیم ملی آرژانتین پس از باخت در برابر شیلی در حساب توییتر خود نوشته است :« این سخت است، این زمان مناسب برای تحلیل نیست، در رختکن بازیکنان فکر کردم که این پایان کارم با تیم ملی است اما پایان کار من نیست.»

  بازیکن بارسلونا افزود:« این احساس من است، احساس ناراحتی شدید پس از اینکه یک ضربه پنالتی بسیار مهمی را از دست دادم.. با تمام توان لقب قهرمانی را برای آرژانتین به دست آورم. اما این اتفاق حاصل نشد.. واکنون تیم را بدون تحقق چنین آرزویی ترک می کنم.»

  پس از اعلام برکناری ناگهانی مسی، که هفته گذشته با پشت سر گذاشتن گابریل باتیستوا، لقب بهترین گلزن تاریخ تیم ملی آرژانین را به دست آورد، دیگر بازیکنان تیم ملی این کشور، خواستار بازگشت وی شدند.

  سرخیو آگوئرو، نزدیکترین بازیکن آرژانتین به مسی گفت «در رختکن فضای بسیار بدی و بی سابقه ای داشتیم.» رومیرو دروازه بان تیم ملی نیز آرزوی بازگشت مسی به تیم ملی شد و گفت:« گمان کنم که او بسیار از این حادثه ناراحت است چرا که فرصت بسیار بزرگی را از دست دادیم.»

  گفتنی است که این برای دولین بار متوالی است که شیلی در فینال جام کوپا آمریکا، با شکست دادن تیم ملی آرژانتین در ضربات پنالتی، به قهرمانی این جام می رسد.

  آرژانتین از سال 1993 تا کنون به رغم در اختیار داشتن ستاره هایی همچون مسی هیچ جامی را نبرده است.

  تبلیغات