.
.
.

عبدالله ویسی از استقلال خوزستان جدا و راهی اصفهان شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

عبدالله ویسی مربی استقلال خوزستان قهرمان لیگ ایران، بالاخره به گزارش های مربوط به ترک تیم خود پایان داد و امروز دوشنبه رسما با تیم سپاهان اصفهان قرار داد بست.

زمزمه جدایی ویسی از استقلال خوزستان، با انتقادهایی از سوی طرفداران این تیم همراه بوده است.

به گزارش"ورزش سه"، پس از کش و قوس های فراوان بالاخره عبدالله ویسی به توافق کامل با سپاهانی ها رسید و قراردادش با این تیم را امضا کرد.

ویسی امسال به جرات پدیده سرمربیان لیگ برتر بود و توانست با تعدادی جوان کم نام و نشان قهرمان لیگ برتر شود. وی به عنوان مربی همراه با فولاد در لیگ چهارم قهرمانی را تجربه کرده بود.

ویسی سال بعد به استقلال خوزستان رفت و در لیگ تیم تازه صعود کرده اش را ماندنی کرد، فصل بعد نیز با همان تیم و این بار در پلی آف با شکست دادن مس کرمان توانست در لیگ برتر بماند.

ویسی در لیگ پانزدهم تصمیم گرفت روندش را به مانند دوران حضورش در صبای قم تغییر دهد، وی به جوانان لیگ دسته یک و کم نام و نشان به خصوص از تیم های خوزستانی بها داد، بازیکنانی چون زهیوی، بیت سعید، جانفزا، کعبی، زبیدی و ....

ويسي پس از مذاكرات با باشگاه هاي سپاهان و استقلال خوزستان به دبي رفت تا چند روزي استراحت كند و تصميم درستي را اتخاذ كند. او كه شنبه به ايران برگشته بود پس از دو روز مذاكره فشرده، امروز تصميمش را نهايي كرد.

عبدالله ویسی تصمیم گرفته است پس از قهرمانی استقلال خوزستان از این تیم جدا شود و سرمربی تیمی شود که دورانی در آن بازی می کرد، سپاهان!