.
.
.

سمبل اندوه تماشاگران برزیلی درگذشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کولویس اکوستا فرنادز مشهورترین تماشاگر برزیلی که پس از باخت 7 بر یک تیم ملی این کشور برابر آلمان، به سمبل غم و اندوه هوادران زرد پوش برزیلی تبدیل شد، به دلیل بیماری سرطان درگذشت.

به گزارش سایت ورزشی العربیه.نت، اکوستا روز گذشته در سن 60 سالگی در یکی از بیمارستان های برزیل درگذشت. این تماشاگر پس از باخت تیم ملی برزیل با چشم هایی گریان خود، توجه هواداران تیم ملی این کشور را به خود جلب کرد.

روزنامه برزیلی «او سول» در گزارشی گفته که اکوستا که دارای چهار فرزند است، در شهر «پورتو الجری» به دلیل بیماری سرطان مثانه درگذشت. او برای سال ها از این بیماری رنج می برد.

این تماشاگر شهرت خود را مدیون انتشار تصویر وی پس از باخت تیم ملی برزیل در برابر آلمان می داند. او پس از بازی با چهره ای غم زده و گریان، رسانه ها را به خود جلب کرد.

اکوستا در حالی که از بیماری سرطان رنج می برد، برای تماشای تیم ملی برزیل در جام کاپ امریکا به شیلی رفت و پس از خروج این تیم از دور رقابت ها در مرحله یک چهارم، برای ادامه درمان به بیمارستان بازگشت.

یکی از فرزندان اکوستا، به رسانه های برزیلی گفته: پدرم می گفت که باخت در برابر آلمان همچون خالکوبی در لم حفر شده است و هرگز آن را فراموش نخواهد کرد.