.
.
.

مارادونا: مراقب باشید، به خاطر فیفا باز خواهم گشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

« مراقب باشید، دارم می آیم» این عبارتی است که دیگو مارادونا، اسطوره آرژانتینی به رقیبان خود در اتحادیه بین المللی فوتبال (فیفا) گفته است. با این عبارت مارادونا احتمالا تصمیم خود را برای گرفتن نقشی مهم در فیفا اعلام کرده است. او همچنین نیم نگاهی نیز به ریاست فیفا دارد. انتخابات ریاست فیفا قرار است در فوریه 2016 برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، مارادونا در ویدیویی که این سایت خبری پخش کرده، گفته است:« مراقب باشید، بازخواهم گشت، برای انجام همه چیز بازخواهم گشت، به خاطر فیفا و کسانی که در جهان عرب به من کار دادند، بازخواهم گشت. از همه مهمتر به خاطر خانواده ام که مانند من رنج برده اند بازخواهم گشت. »

ستاره آرژانتینی در این ویدیو افزود:« هیچ احساس انتقام جویی ندارم» . سپس گفت:« با احساس انتقام جویانه بازنخواهم گشت، برای انجام تغییراتی در فوتبال، در شهرم سانتیاگو و قاره آفریقا برمی گردم ».

مارادونا با اشاره به رسوایی های اخیر در فیفا گفت:« فساد و دزدی دیگر بس است».

ستاره سابق آرژانتین پیشتر در مصاحبه با یکی از کانال های تلویزیونی کشورش گفته بود که در صورتی که شاهزاده علی بن الحسین، به ریاست فیفا انتخاب شود، او خود را نایب رئيس خواهد دید.

وی در عین حال بدون ذکر نامی، تهدید کرد:« اگر به معاونت فیفا رسیدم، همه آنها را اخراج خواهم کرد.»

مارادونا پیش از این از سپ بلاتر رئيس فیفا، میشل پلاتینی رئيس اتحادیه فوتبال اروپا و لویس فیگو بازیکن سابق پرتغال انتقاد کرده بود.