.
.
.

کاسیاس گریه کنان از رئال مادرید جدا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کاسیاس با گفتن این عبارت درباره تیم محبوب خود « رئال همه چیز به من داد» به یکباره شروع به گریستن کرد. بازیکن 34 ساله تیم سلطنتی اسپانیا، پس از 16 سال از رئال مادرید جدا شد و به پورتوی پرتغال پیوست.

به گزارش سایت ورزشی العربیه.نت، به نقل از رویترز، کاسیاس که از 9 سالگی به تیم رئال پیوسته بود، در کنفرانس خبر گفت:« این باشگاه در رشد شخصیتم و پیشرفتم نقش داشته است».

دروازه بان اسپانیایی که از 18 سالگی راهی تیم نخست رئال شده بود، به هیچ یک از سوالات خبرنگاران پاسخ نگفت و تنها به قرائت بیانیه اکتفا کرد.

او در بیانیه اش گفت:« به دور از اینکه مردم مرا دروازه بانی خوب یا بد به شمار آورند، امیدوارم همه مرا به عنوان انسانی خوب یاد کنند.»

روز گذشته، پدر و مادر کاسیاس، در گفت و گو با روزنامه «الموند» رئيس باشگاه رئال را متهم کردند که وی باعث جدا شدن پسرشان از این تیم شده است.

آنها افزوند:« کاسیاس قربانی یک حمله برنامه ریزی شده برای «بی اعتبار کردن» وی در سال های اخیر شده است. به گفته آنها این حمله دلیل اصلی کاسیاس برای ترک رئال است.

باشگاه رئال مادرید، هنوز به اتهامات پدر و مادر کاسیاس پاسخ نداده است. همچنین کاسیاس در کنفرانس خبری خود، هیچ اشاره ای به اظهارات پدر و مادر خود نکرده است.

گفتنی است که دی خیا دروازه بان سال گذشته منچستر یونایتد انگلیس جای کاسیاس در رئال مادرید اسپانیا را گرفته است.