مارادونا برای ریاست فیفا اعلام آمادگی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ویکتور هوگو مورالس نویسنده و خبرنگار اروگوئه ای از نامزد شدن دیگو مارادونا برای ریاست فیفا و جانشینی سپ بلاتر خبر داد. مورالس می گوید که مارادونا به وی اجازه داده تا تصمیمش جهت کاندیدا شدن برای ریاست فیفا را اعلام کند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این خبرنگار اروگوئه ای می گوید زمانی که برای جویا شدن احوال پدر مارادونا که در بستر بیماری است با وی تماس گرفته، از این تصمیم با خبر شد.

مورالس بر روی صفحه توییتر خود نوشته است: «مارادونا به من گفت که برای ریاست فیفا رقابت خواهد کرد و به من اجازه داد این خبر را اعلام کنم.»

خبرنگار اروگوئه ای سپس ادامه داد: «من کاندیدا هستم. این دو کلمه واکنش مادرادونا بود هنگامی که با وی درباره نامزدیش برای انتخابات ریاست فیفا گفت و گو کردم.»

بر اساس این گزارش، نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا در اوایل ماه جاری، از مارادونا خواسته بود، خود را برای جانشینی سپ بلاتر نامزد کند.

ماردونا 54 ساله، به شدت از سپ بلاتر انتقاد می کرد. او پس از رسوایی های ماه گذشته فدراسیون جهانی فوتبال و استعفای بلاتر ابراز خوشنودی کرده بود.

پس از اعلام کاندیداتوری زیکو اکنون مارادونا نیز برای نشست بر کرسی ریاست فیفا اعلام نامزدی کرده است. مارادونا باید طبق قوانین فیفا حمایت پنج فدراسیون فوتبال از پنج کشور مختلف را دارا باشد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید