دومین پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران بر آمریکا

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دومين بازی تيم‌ های واليبال ايران و آمريکا در هشتمين مسابقه از رقابت‌های ليگ جهانی 2015 نیز با نتیجه 3 بر صفر به سود ایران پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری های ایران، در این بازی که در تالار 12 هزار نفری آزادی برگزار شد، مانند ديدار نخست زنان به سالن مسابقه راه پیدا نکردند. با این حال ورزشگاه مملو از تماشاگران شد.

به گزارش خبرگزاری های ایران، تيم ملی واليبال این کشور در هشتمين مسابقه از رقابت‌های ليگ جهانی 2015 با ترکيب معروف، موسوی، غلامی، ميرزاجانپور، عبادی‌پور و محمودی به مصاف آمريکا رفت.

دو تيم در ست اول تا امتياز 10 پيش آمدند اما سرويس ‌های ميرزاجانپور و دفاع خوب روی تور و دريافتهای کم نقص در عقب زمين باعث شد اين ست با نتيجه 25 بر 20 به سود ايران خاتمه پيدا کند. ميرازجانپور با شش امتياز عنوان امتيازآورترين بازيکن زمين در ست اول بود.

در ادامه در ست دوم و با امتياز 16 بر 11 به سود ايران، تيم‌ها به وقت استراحت فنی رفتند. اين ست را هم تیم ملی ایران با نتيجه 25 بر 21 به سود خود پایان داد. تا پايان اين ست شهرام محمودی با 11 امتياز بهترين بازيکن زمين بود.

در ست سوم ابتدا تیم ملی والیبال آمریکا پیش افتاد. اما تیم ملی والیبال ایران موفق شد با بازی منسجم، از تیم ملی آمریکا پیش بیفتد و در این ست با نتیجه 21 بر 19 پیروز شود.

بدین ترتیب تیم ملی والیبال ایران با نتیجه 3 بر صفر بر حریف آمریکایی خود پیروز شد و هر شش امتياز اين دو مسابقه متوالی را به ايران واگذار کرد تا بدون کسب امتياز تهران را ترک کند.

در جدول رده‌بندی گروه B آمريکا با 17 امتياز در صدر است. لهستان با 16 امتياز در رده دوم قرار دارد. ايران 13 امتيازی شده و در جايگاه سوم ايستاده. روسيه هم با 2 امتياز و بدون کسب پيروزی قعرنشين است.

ايران در بازی بعدی خود روز جمعه در تهران به مصاف لهستان خواهد رفت. روسيه نيز ميزبان آمريکا خواهد بود.


بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید