تیم ملی فوتبال ایران از پرواز به ازبکستان باز ماند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

تیم ملی فوتبال ایران روز سه شنبه 9 ژوئن قصد سفر به ازبکستان را داشت، اما به دلیل عدم پرداخت پول بلیط پرواز در فرودگاه مهرآباد تهران از سفر به این کشور باز ماند.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به خبرگزاری تسنیم گفت: "اتفاقات رخ داده بسیار تاثربرانگیز و ناراحت‌کننده بود. متاسفانه شاهد مسائل و مشکلات عدیده‌ای هستیم که به هیچ وجه قابل قبول نیست."

کی روش گفت که با وجود قولهای داده شده از سوی مقامات دولتی، هنوز "تمام مشکلات از جمله مشکل مالیات و سربازی بازیکنان و عدم حمایت‌های مالی پابرجا بوده و امروز هم شاهد مشکل جدیدی بودیم."

علیرضا حقیقی، دروازه بان تیم ملی ایران هم در توضیح مشکل پیش آمده در فرودگاه مهرآباد گفت: " اتفاقات امروز در فرودگاه مهرآباد کمال بی‌احترامی به بازیکنان تیم ملی ایران بود. این بازیکنان جدا از فوتبال برای خود شخصیت حقیقی دیگری هم دارند. چرا باید در فرودگاه سوار اتوبوس شویم، یک ساعت مقابل هواپیما ما را نگه دارند و حتی درهای اتوبوس را به روی‌مان باز نکنند؟"

حقیقی در ادامه افزود: "بعد از اینکه از پای پلکان هواپیما به سالن فرودگاه برگشتیم به ما گفتند چون پول داده نشده است، پرواز انجام نمی‌شود! اتفاقات امروز فرودگاه واقعاً شرم‌آور و دور از شأن ملی‌پوشان فوتبال ایران بود."

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size