بارسلونا با پیروزی 3 بر 1 بر یوونتوس قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد+ آلبوم عکس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

تیم بارسلونای اسپانیا شامگاه شنبه 6 ژوئن با پیروزی 3 بر صفر بر 1 خود تیم یوونتوس ایتالیا، قهرمان لیگ قهرمامان باشگاه های اروپا شد.

اولین موقعیت گل برای یوونتوس روی تعلل ماسکرانو ایجاد شد اما توپ توس از بالای دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد تعلل دیگری از ماسکرانو یک کرنر به یوونتوسی‌ها هدیه داد اما تیم ایتالیایی بهره ای از آن نبرد.

بارسلونا در دقیقه 4 و از اولین موقعیت خود به گل رسید. همکاری نیمارو اینیستا و پاس این بازیکن به ایون راکیتیچ باعث شد تا این بازیکن کروات گل اول بازی را به ثمر برساند و تیمش را پیش بیندازد.

دقیقه 7 تو سر توپ عالی موراتا و پاس او به ویدال با ضربه این بازیکن از بالای دروازه یوونتوس به بیرون رفت. یک دقیقه بعد هم شوت نیمار از بالای دروازه یوونتوس به بیرون رفت.

در ادامه بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد و جریان بازی بیشتر در مرکز زمین بود تا اینکه در دقیقه 24 اشتباه مدافعین بارسلونا یک توپ بادآورده را به موراتا رساند اما ضربه وی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه بازی نیز بازیکنان بارسلونا توپ و میدان را در اختیار خود گرفتند تا اینکه چاکر داور ترکیه ای بدون احتساب وقت اضافه در سوت خود دمید و نیمه نخست با برتری یک بر صفر بارسا به پایان رسید.

بارسلونا نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در دقیقه 49 می توانست به گل دوم برسد که بی دقتی لوئیس سوآرس و هوشیاری بوفون دروازه بان یوونتوس اجازه نداد اختلاف به دو گل برسد.

یوونتوس در دقیقه 55 به گل تساوی رسید و به بازی برگشت. چرخش عالی توس و شوت زیبای او را را تراشتگن دفع کرد ولی موراتا توپ برگشتی را به گل تساوی بازی تبدیل کرد تا بازی یک بر یک شود.

پس از این گل بازی هجومی شد و دو تیم چند موقعیت گل داشتند.

دقیقه 65 شوت پوگبا راهی به دروازه بارسلونا نداشت ولی به صورت خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت. در ادامه بارسایی ها توانستند باز هم به گل برسند. ضد حمله مسی و شوت او به سمت دروازه را بوفون برگشت داد ولی سوآرس توپ برگشتی را وارد دروازه کرد تا حساب کار 2 بر یک شود.

در ادامه نیمار با دست توپ را وارد دروازه یووه کرد که از چشم داور دور نماند و این گل مردود شد. البته یووه ای ها نیز بیکار نبودند و ضربه سر پوگبا با اخلاف کمی به بیرون رفت.

در دقیقه پایانی در غفلت مدافعان یووه نیمار توانست گل سوم بارسلونا را به ثمر برساند تا آبی‌ اناریها با نتیجه‌ای مقتدارانه قهرمانی را به آغوش بکشند.


بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید