فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • الهلال علیه پرسپولیس شکایت کرد

  منبع: دبى – العربيه.نت فارسى

  باشگاه الهلال سعودی، طی ارسال نامه ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) به دلیل برخی اتفاقات بازی روز سه شنبه 19 مه 2015، از جمله پرتاب بطری از سوی تماشاگران و شعار های سیاسی در ورزشگاه آزادی تهران، علیه باشگاه پرسپولیس شکایت کرد.

  به گزارش العربیه در جریان بازی روز گذشته میان الهلال و پرسپولیس که در ورزشگاه آزادی برگزار و با پیروزی یک بر صفر قرمزپوشان تمام شد، برخی هواداران ایرانی اقدام به پرتاب بطری و سایر اشیا به زمین بازی کردند.

  در بیانیه سایت این باشگاه آمده است: "مدیریت تیم فوتبال الهلال بلافاصله و در پایان بازی برابر پرسپولیس در خانه نماینده ایران، نامه ای اعتراض آمیز به نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا حاضر در ورزشگاه ارائه کرده است.

  در نامه الهلال آمده است که در جریان اتفاقاتی که در ورزشگاه آزادی تهران رخ داد، علاوه بر نمایش نشانه های سیاسی از سوی تماشاگران ایرانی، بطری های آب به سوی بازیکنان الهلال پرتاب و مکرراً به تصمیمات داور بازی اعتراض شد.”

  الهلال افزود که این باشگاه به روند اعتراض خود بر طبق قوانین AFC ادامه می دهد و نامه اعتراض نهایی خود را که توسط مدیریت حقوقی باشگاه الهلال بررسی خواهد شد ، همراه با مدارک لازم برای اثبات ادعای خود از طریق فدراسیون فوتبال سعودی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال تا از حقوق الهلال دفاع کند."

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران