.
.
.

الهلال به فولاد: با هر تعداد نفرات می‌توانید میهمان ما باشید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم فوتبال الهلال سعودی به باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرده که با هر تعداد نفرات می‌توانند میهمان آن‌ها باشند، و از این جهت هیچ محدودیتی وجود ندارد. الهلال تمامی هزیته سه روز اقامت فولاد را تقبل کرده است.

تیم فوتبال فولاد خوزستان برای دیدار با تیم الهلال سعودی روز یکشنبه ۵ آوریل، تهران را به مقصد دوحه و سپس ریاض ترک کرد.

به گزارش العربیه به نقل از خوزستان اسپورت، با درخواست دراگان اسکوچیچ اعضای تیم فولاد خوزستان سه روز قبل از بازی با الهلال راهی ریاض شده‌اند تا تمرینات خود را در پایتخت سعودی پیگیری کنند.

مسئولان باشگاه الهلال که در بازی دور رفت برای یک شب میهمان باشگاه فولاد بودند، تمامی هزینه‌های اقامت سه روزه تیم فولاد در ریاض را تقبل کرده و به مسئولان باشگاه فولاد گفته‌اند با هر تعداد نفرات می‌توانند میهمان آن‌ها باشند.

بر اساس این گزارش، مسئولان الهلال همچنین زمین تمرین اختصاصی خود را در اختیار فولاد قرار داده و عنوان کرده‌اند تیم فولاد می‌تواند در هر ساعتی که سرمربی این تیم تشخیص بدهد، از زمین تمرین الهلال استفاده کند.

باشگاه الهلال اعلام کرده به دلیل استقبالی که مسئولان و تماشاگران فولاد در فرودگاه اهواز از تیم الهلال داشته‌اند، تمامی امکانات لازم را برای تیم اهواز فراهم خواهند کرد.

دیدار رفت این دو تیم که با حضور شمار زیادی از تماشاگران اهوازی برگزار شد، با نتیجه صفر صفر پایان یافت. دیدار برگشت روز چهارشنبه آینده در ریاض برگزار می‌شود.