نفت تهران به صدر جدول لیگ بر‌تر بازگشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دیدارهای پایانی هفته بیست و دوم لیگ بر‌تر فوتبال ایران به سود صدر نشینان پایان یافت. نفت تهران امروز در حالیکه یک بر صفر از گسترش فولاد عقب بود، با به ثمر رساندن دو گل، بازی باخته را به پیروزی تبدیل کرد و در صدر جدول ایستاد.

به گزارش العربیه، علی قربانی و ارسلان مطهری دو گل نفت تهران را زدند. و تنها گل گسترش فولاد را پیمنتا از نقطه پنالتی به ثمر رساند.

نفت تهران با برد شیرین امروز و کسب سه امتیاز، با ۴۲ امتیاز در صدر ایستاد. تراکتور سازی و استقلال تهران هر کدام با ۴۱ امتیاز در مکان‌های دوم و سوم هستند.

در دیگر بازی حساس امروز، تیم تراکتور سازی تبریز موفق شد تیم پرسپولیس را یک بر صفر شکست دهد. ترکتور نیاز مبرم به این پیروزی داشت تا در کورس قهرمانی لیک بر‌تر ایران باقی بماند.

شاهین ثاقبی در دقیقه ۶۲ روی اشتباه فاحش و عجیب بابک حاتمی، صاحب توپ شد و گل برتری تیمش را به ثمر رساند. تراکتور با احتساب سه امتیاز برد امروز با ۴۱ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال در مکان دوم ایستاد.

در ادامه همین دیدار‌ها، فولاد خوزستان نیز امروز در یک دیدار خانگی مقابل پیکان تهران، باز هم امتیاز از دست داد و نتیجه بهتر از مساوی بدون گل کسب نکرد. قرمز پوشان اهوازی چند هفته‌ای است که در خط حمله با مشکلاتی روبرو هستند.

فولاد در حالیکه در نیم فضل نخست لیگ بر‌تر چند هفته‌ای را در صدر ایستاد، هم اکنون با ۳۸ امتیاز در جای پنجم است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید