.
.
.

مدیر عامل استقلال: کی روش به اندازه ۱۶ مربی لیگ پول گرفته است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

حلقه تبادل اتهامات و انتقادهای شدید میان کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران از یک سو و امیر قلعه نویی و حمید درخشان مربیان استقلال و پروسپولیس تهران از سوی دیگر، به هواداران و همکاران دو طرف کشیده شده است.

پس از انتقادهای شدید امیر قلعه نویی و حمید درخشان علیه کی روش، بویژه پس از حذف تیم ملی ایران از جام ملت‌های آسیا، برخی از بازیکنان ملی پوش از جمله آندرانیک تیموریان و سردار آزمون به دفاع از کی روش پرداختند.

عمده انتقادهای مربیان استقلال و پرسپولیس علیه کی روش به شیوه بازی تیم ملی ایران برمی گردد که می‌گویند که دفاعی بازی کردن، باعث حذف تیم ملی از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا شده است.

کی روش در آخرین انتقادهای خود از درخشان گفته: همه مربیان حق انتقاد دارند و می‌توانند نقطه نظرات خود را مطرح کنند. این جزئی از بازی است. اما وقتی ادامه پیدا می‌کند و یک مربی می‌گوید مربی تیم باید اخراج شود، این مسئله کاملا غیر اخلاقی و غیر حرفه‌ای است و این کاری است که درخشان بعد از بازی با عراق انجام داد.

مربی تیم ملی ایران در بخشی از اظهاراتش درباره قلعه نویی گفت: «وقتی شما در رسانه‌ها از بعد آماری صحبت می‌کنید، یعنی اینکه درک مناسبی از مفهوم آمار ندارید. فوتبال راجع به آمار نیست بلکه راجع به احساساست مردم است و قلعهنویی از این مسئله چشم پوشیده است.»

در واکنش به اظهارات جدید کی روش علیه قلعه نویی، بهرام افشارزاده مدیر عامل استقلال در گفت‌و‌گو با «ورزش سه» گفت که کی روش اندازه ۱۶ مربی لیگ برتری پول گرفته و حق ندارد که در مورد درخشان و قلعه نویی که هر دو «اسطوره‌های فوتبال ایران» هستند صحبت کند.