فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویکیپدیا «مِسی ایران» را عضو آرسنال اعلام می‌کند

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  هواداران تیم بریتانیایی آرسنال بسیار مشتاق هستند تا سردار آزمون، بازیکن پر استعداد ایرانی، به تیم محبوبشان بپیوندد. از این رو اقدام به اضافه کردن نام این بازیکن به فهرست ترکیب تیم در دایره المعارف اینترنتی ویکیپدیا کردند.

  روزنامه بریتانیایی دیلی استار گزارش داده است که هواداران تیم آرسنال، اقدام به اضافه کردن نام سردار آزمون در فهرست بازیکنان این تیم کرده و پیراهن شماره ۵ را به او دادند. این اقدام از آن لحاظ عملی شد که هرکس دارای حساب کاربری در ویکیپدیا باشد، می‌تواند اطلاعات آن را به روز کند.

  پس از این اقدام هواداران، مسئولان باشگاه آرسنال نام سردار آزمون را که به «مسی ایران» ملقب شده، از فهرست ویکیپدیا حذف کردند. ستاره این بازیکن در جام ملت‌های آسیا که در استرالیا در حال برگزاری است، خوش درخشید.

  اضافه کردن نام سردار آزمون به فهرست تیم آرسنال در ویکیپدیا و سپس حذف آن اضافه کردن نام سردار آزمون به فهرست تیم آرسنال در ویکیپدیا و سپس حذف آن

  برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که دو باشگاه لیورپول و تاتنهام، برای جذب این بازیکن ۲۰ ساله، رقابت می‌کنند. اما اکنون به نظر می‌رسد که آرسنال به جمع تیم‌هایی پیوسته که می‌خواهند سردار آزمون را به خدمت بگیرند.

  سردار آزمون هم اینک بازیکن تیم روبن روسیه است. آریات گاراییف رئیس هیئت اجرایی این باشگاه اعلام کرد که قیمت این بازیکن ایرانی، دستکم ۵ پوند انگلیس خواهد بود «اما تا زمانی که درخواست‌های رسمی برای خرید او مطرح نشود، دلیلی برای بحث بر سر قیمت نمی‌بینیم.»

  مسی ایران بازی‌های درخشانی در جام ملت‌های آسیا از خود به ثبت رساند. اما از سوی دیگر در ۱۴ بازی با تیم روبن در این فصل، تنها یک گل به ثمر رساند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران