.
.
.

کی روش: شانس موفقیت زیادی در جام ملت‌های آسیا نداریم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، یک روز پیش از آغاز مسابقات جام ملتهای آسیا در استرالیا اعلام کرد که به دلیل اردوی آماده سازی نامناسب، شانس تیمش برای موفقیت در این جام چندان بالا نیست.

به گزارش رسانه‌های ایران، کی روش بار دیگر با انتقاد از شرایط آماده سازی تیم ملی ایران، گفته که نباید شانس چندانی برای موفقیت برای ایران قائل بود.

تیم ملی ایران نخستین دیدار خود در جام ملت‌های آسیا را که قرار است فردا آغاز شود، روز یکشنبه آینده در برابر بحرین برگزار خواهد کرد. دیگر حریفان ایران در گروه سه، قطر و امارات هستند.

او درباره شرایط تیم ملی ایران گفت: «تیم من اصلا مطابق آنچه می‌خواستم، آماده نشد. ما مشکلات زیادی داشتیم؛ مشکلات مالی و همچنین از نظر حمایت‌ها. ما انتظار داشتیم با اردو‌ها و بازی‌های بیشتر، به استرالیا بیاییم. وقتی از ماه جولای تا حالا تنها دو بازی انجام می‌دهید، نمی‌توانید انتظار زیادی داشته باشید.»

گزارش‌ها از اردوی تیم ملی ایران حاکی است که علاوه بر پژمان منتظری که به دلیل مصدومیت از فهرست ۲۳ نفره خارج شده است، هاشم بیک‌زاده نیز دچار مصدومیت شده است.

کی روش در این باره گفته است: «این یک ضربه بزرگی برای ماست؛ با توجه به مصدومیت پژمان، ما دو بازیکن اصلیمان را در خط دفاعی در اختیار نداریم. مصدومیت هاشم یک حادثه بود. او پیراهن یکی از هم تیمی‌هایش را گرفته بود و به طور تصادفی، روی مچ دستش چرخید. اتفاق خیلی بدی بود. ما بد شانس هستیم.»