.
.
.

انتشار اخبار رابطه ژابی آلونسو با یک خواننده روس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ژابی آلونسو بازیکن خط میانی بایرن مونیخ آلمان نسبت به اخبار منتشره درباره دلیل انتقال او از رئال مادرید اسپانیا به باشگاه بایرن مونیخ آلمانی ابراز ناخرسندی کرد.

به گزارش العربیه ، رسانه های اسپانیایی در گزارش هایی گفته اند که آلونسو برای سرپوش گذاشتن بر داستان رابطه جنسیش با یک خواننده اهل روسیه، از رئال مادرید به بایرن رفته است.

الونسو در واکنش به این گزارش ها در صفحه تویتر خود نوشته که پیوستن وی به بایرن مونیخ به دلیل مشکلات وی با همسرش نبوده است.

بازیکن بایرن مونیخ تاکید کرد که علیه رسانه هایی که این «گزارش های دروغ» را منتشر کرده اند از راه های قانونی اقدام خواهد کرد.

روزنامه های اسپانیایی پیشتر گفته اند که انتقال الونسو به بایرن مونیخ که در مقابل دریافت یک میلیون یورو صورت گرفته، احتمالا به دلیل فرار این بازیکن از مشکلات ناشی از خیانت وی به همسرش بوده است.

«ودریکولوسانتوس» روزنامه نگار معروف اسپانیایی در گزارشی نوشته که «ناجورا آرامبورو» خیانت همسرش الونسو با لورد هیرناندیز خواننده معروف به «قرمز روسیه» را کشف کرده است.

بر اساس گزارش این روزنامه نگار اسپانیایی آرامبورو برای جلوگیری از ازهم پاشیدن خانواده، همسرش را مجبور به ترک اسپانیا و انتقال به بایرن مونیخ کرده است.