کی روش بدون امضای قرارداد از ایران رفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دلیل تمام شدن تاریخ ویزای کار خود در ایران روز جمعه ۲۹ اگوست بدون امضای قراردادی جدید مجبور به ترک این کشور شد .

مربی پرتغالی تیم ملی ایران بامداد امروز ، تهران را به قصد دبی و سپس کشورش ترک کرده است.

به گزارش «ورزش سه» مسئولان فوتبال ایران در مذاکره طولانی شان با کیروش به دنبال کاهش پرداختی ها و تعدیل خواسته های کی روش بوده اند و این روش کماکان از سوی علی کفاشیان پیگیری می شود.

کفاشیان و کی روش از دوران حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی مثل دو شطرنج باز قصد داشته اند بازی را به سود خود تمام کنند.

آخرین مرحله این ماجرا رسیدن به قراردادی است که کی روش سعی داشته در آن امتیازات بیشتری از فدراسیون فوتبال بگیرد. اما این نسخه نهایی که برای استعلام به مراجع بالاتر فرستاده شده هنوز مورد پذیرش فدراسیون نیست و اگر کی روش از برخی شرط ها عدول نکند، این احتمال وجود دارد که قرارداد بسته نشود.

گفته می شود که کی روش پیشنهادهای خارجی خود را از دست داده و حالا موضع ضعیف تری نسبت به یک ماه گذشته دارد، این همان نقطه ای است که فدراسیون فوتبال ایران دوست داشته سرمربی تیم ملی به آن برسد.

کارلوس کی روش از ۴ آوریل ۲۰۱۱ رسماً سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران را برای یک دوره سه ساله به عهده گرفت و اکنون قرارداد وی با این تیم به اتمام رسیده است.

وی در زمان مربیگری نسبت قابل قبول خود در ایران برای چهارمین بار تیم ملی این کشور را راهی جام جهانی برزیل کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید