ویدیو.. پرتاب شیئی از جایگاه تماشاگران بازیکن کامرونی تیم کابیلیه الجزایر را کشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

آلبرت ایبوزه مهاجم کامرونی تیم فوتبال کابیلیه شنبه 23 اوت، در اثر برخورد شیئی پرتاب شده از جایگاه تماشاچیان به سرش، در زمین بازی درگذشت.

به گزارش خبرگزاری رویترز، پس از باخت 2-1 تیم کابیلیه در برابر تیم اتحاد در ورزشگاه تیزی وزو پایتخت الجزایر، هنگام خروج بازیکنان از ورزشگاه، شیئی از جایگاه تماشاگران تیم کابیلیه پرتاب شد و به سر آلبرت ایبوزه برخورد کرد.

پس از این حادثه باشگاه کابیلیه در بیانیه ای اعلام کرد: « متاسفانه مهاجم کامرونی تیم روز گذشته بر اثر پرتاب شی‌ از سوی یک تماشاگر درگذشت. باشگاه از صمیم قلب با خانواده او همدردی می‌کند و این موضوع قرار است به صورت جدی از طرف وزارت کشور الجزایر مورد بررسی قرار گیرد تا مشخص شود چه کسی عامل کشته شدن این مهاجم شده است. تمام دنیای فوتبال از این خبر ناراحت هست. بسیار متاسفیم که این اتفاق در لیگ ما و برای یکی از بازیکنان تیم کابیلیه رخ داده است. امیدواریم که آلبرت ایبوزه در صلح آرامش ابدی قرار گیرد.»

روز یکشنبه فدراسیون فوتبال الجزایر اعلام کرد که تمام فعالیت های ورزشی خود را به خاطر کشته شدن آلبرت ایبوزه تا اطلاع ثانوی به حال تعلیق در می آورد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال الجزایر آمده است که این تصمیم در اعتراض به «رفتارهای غیر مسئولانه برخی از تماشاگرنماها و آشوبگران که باعث خشونت در ورزشگاه ها می شوند» گرفته شده است.

این بیانیه افزوده است که تمام اقدام های لازم برای جلوگیری از خشونت ها در ورزشگاه ها برای آینده، اتخاذ خواهد شد.

فدراسیون فوتبال الجزایر همچنین تصمیم گرفت علاوه بر مبلغ قرار داد آلبرت ایبوزه تا پایان فصل جاری، 100 هزار دلار به خانواده آلبرت ایبوزه پرداخت کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید