نصرالله از طرفداری خود از تیم ملی فوتبال آرژانتین می گوید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

حسن نصر الله دبیرکل حزب الله لبنان فاش کرد که در فینال رقابت های ماه گذشته جام جهانی در برزیل، تیم آرژانتین را تشویق کرده است.

نصر الله در مصاحبه روز پنجشنبه 15 اوت خود با روزنامه لبنانی الاخبار، در پاسخ به سوالی درباره فوتبال گفت: «بله این ورزش را دوست دارم و آن پیش و پس از معمم شدن با دوستان بازی می کردم.»

دبیرکل حزب الله لبنان در پاسخ به سوالی که آیا تیمی ملی کشووی را تشویق می کرد گفت: «گاهی بله، برای تفریح و تغییر فضا. بیشتر با برزیل بودم و گاهی با آرژانتین، به ویژه هنگامی که دیه گو مارادونا در این تیم بازی می کرد، از بازی او خوشم می آمد.»

او افزود: «گفته شده که در رقابت های جام جهانی اخیر، برزیل را تشویق می کردم، اما با کسی نبودم. در حقیقت امسال اوضاع و حوصله به دلیل آن چه در لبنان و سوریه می گذرد، برای من فرصت پی گیری این مسائل را به وجود نیاورد. بعد از آن هم اوضاع غزه و در عراق پیش آمد.»

نصر الله در عین حال خاطرنشان کرد که بخشی از بازی فینال را به خاطر پسرش مشاهده کرد و «از آن جا که پسرم با آلمان بود، به خاطر ایجاد جوی از رقابت و شادی، در کنار آرژانتین ایستادم.»

او اظهار داشت: «جو عمومی در حزب الله برزیل را تشویق می کند. طرفداری قدیمی است که از تکنیک ها و بازی زیبای آن ها نشات می گیرد. پس از آن برخی گفتند که این تشویق و طرفداری قدیمی است و به دلیل رنگ پرچم برزیل است که از دو رنگ زرد و سبز تشکیل شده است؛ دو رنگی که نزد شیعیان برجسته هستند.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید