پیروزی سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ برتر ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

دو تیم بالای جدول لیگ برتر رقابت های باشگاهی ایران یعنی سپاهان اصفهان و استقلال تهران روز پنج شنبه ۱۴ اگوست ٢٠١٤ به مصاف هم رفتند که در پایان سپاهانی ها با کسب سه امتیاز این بازی در صدر ماندند.

سپاهان از همان ابتدای بازی نشان داد که آمده تا از شرایط میزبانی استفاده کند و پیروز میدان باشد . بازیکنان این تیم در دو نیمه بازی پر تحرک و زیبایی را به نمایش گذاشتند .

مهدی شریفی در دقیقه ۵ با یک شوت دروازه آبی پوشان پایخت را هدف قرار داد که توپ با برخورد به تیر افقی دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه هفده میلاد فخر الدینی در پی اشتباه نوید کیا با شوتی سنگین از فاصله بیست متری دروازه سپاهان را باز کرد .

در دقیقه ۲۵ در پی برخورد خسرو حیدری و محمد رضا خلعتبری، علیرضا فغانی داور مسابقه به نفع استقلال اعلام پنالتی کرد. ضربه پنالتی را احسان حاج صفی بر خلاف حرکت دروازه بان استقلال به گل مساوی تبدیل کرد.

در دقیقه ۳۳ لیسیانو پریرا بازیکن برزیلی سپاهان از سمت چپ دروزازه استقلال نفوذ کرد و مهدی شریفی را صاحب توپ کرد تا این بازیکن جوان با یک بغل پای زیبا، نتیجه را به دو بر یک به سود تیم اصفهانی تغییر دهد.

در دقیقه ۶۴ لیسانیو پریرا پس از دریافت توپ از خلعتبری با شوتی سنگین از درون هجده قدم دروازه محسن فروزان را برای سومین باز باز کرد.

بازی دو تیم در پایان نود دقیقه با همین نتیجه ۳ بر یک به سود سپاهان پایان یافت. در نیمه اول کریم بوستانی به دلیل اعتراض به قضاوت بازی از سوی داور مسابقه از نیمکت مربیگری استقلال اخراج کرد. همچنین شجاع خلیل زاده بازیکن سپاهان به دلیل دو اخطاره شدن از بازی اخراج شد.

در دیگر دیدارهای هفته سوم لیگ برتر این پنج شنبه تیم فولاد خوزستان یک بر صفر تیم راه آهن را شکست داد . تنها گل این دیدار در دقیقه ۷۹ توسط سروش رفیعی به ثمر رسید. این بازی به میزبانی راه آهن در استادیوم اکباتان تهران برگزار شد.

مسابقه سایپا و گسترش فولاد صفر صفر شد و امتیاز بازی را تقسیم کردند. اما تیم های پدیده مشهد و صبای قم نیز با نتیجه مساوی یک بر یک مسابقه خود را به پایان بردند.

با انتهای بازی های پنجشنبه ،تیم سپاهان با ۹ امتیاز در صدر و فولاد خوزستان با ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال تهران در رتبه دوم جدول لیگ قرار دارند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید