فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • منزل مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس تهران توقیف شد

  منبع: دبی – العربیه.نت فارسی

  منزل محمد رویانیان مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس تهران به دلیل بدهی شخصی او به یک موسسه مالی اعتباری، توسط حکمی قضایی توقیف شد.

  به گزارش سایت «پیام نو» به نقل از یک منبع آگاه، برپایه این حکم صادره وی برای پست مسئول بازرسی ویژه معاونت بازرسی ستاد کل نیروهای مسلح تا زمانی که حکم دادگاهش روشن نشود؛ صوری است و جنبه رسمی ندارد.

  بنا بر این گزارش «پرونده رویانیان مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس و رئیس ستاد سوخت که به علت تخلفات و ابهامات مالی دو ماه در بازداشت بود، هم اکنون در مرحله تحقیقات است. محمد رویانیان هم اکنون به قید وثیقه‌ای سنگین از بازداشت خارج شده است. وی در مدت بازداشت افشاگری کرده است که کلیه پول‌هایی که با حجم بالا جابجا شده به دستور مقامات دولت سابق بوده است. در این افشاگری‌ها نام مسعود رهبر فرزند یکی از نمایندگان سابق اصفهان نیز به چشم می‌خورد.»

  پیش از این خبر احتمال توقیف خانه محمد رویانیان در نیاوران در رسانه‌ها منتشر شده بود. برخی رسانه‌ها اعلام کرده بودند که سند این خانه برای پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان پرسپولیس در چند بازی پایانی لیگ برتر و گرفتن یک وام ۲ میلیارد تومانی در رهن یک موسسه مالی اعتباری بود، اما به دلیل عدم پرداخت اقساط، این خانه در آستانه توقیف قرار گرفته است.

  این منبع آگاه درباره دلایل اصلی بازداشت رویانیان گفته است: «مقداری از مبالغ واریز شده به ستاد سوخت از محل هدفمندی یارانه‌ها به حساب شخصی می‌رفته و در باشگاه پرسپولیس هزینه می‌شده است. این در واقع شبیه از این جیب به آن جیب شدن بودجه‌های دولتی است که هیچ قانون و مقرراتی در خصوص این جابجایی‌ها وجود ندارد.»

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران