فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • لویی سوارز برای گاز گرفتن دفاع ایتالیا از بازیهای جام جهانی محروم شد

  منبع: دبی، العربیه.نت فارسی

  روزنامه بریتانیایی دیلی میل روز پنجشنبه 26 ژوئن 2014 گزارش داد لویی سوارز، بازیکن تیم اروگوئه بخاطر گاز گرفتن دفاع تیم ایتالیا به مدت 4 ماه و برای 9 بازی از شرکت در مسابقات فوتبال محروم شد.

  بعد از آنکه لویی سوارز بازیکن تیم اروگوئه در جام جهانی امسال یکی از بازیکنان تیم مقابل را گاز گرفت، اینترنت پر از کلیپ هایی از این رویداد شد.

  بازیگر تیم اورگوئه روز چهارشنبه دندانهای خود را در گردن جیورجیو چلینی، بازیکن تیم ایتالیا فروکرد، و بخاطر این کار از سوی کمیته انضباطی فیفا مورد مواخده قرار گرفت.

  واکنش هواداران جام جهانی به این حرکت سوارز، پر کردن اینترنت از عکسهایی در این ارتباط بود.

  در یکی از این عکسها، سوارز بشکل کوسه ای کشیده شد و به او "سوجاز" لقب داده اند.


  در عکسی دیگر سوراز در شمایل "درآکولا" مرد خون آشام بر بالین یک دختر خوابیده دیده می شود.


  در تصویری دیگر سوراز بشکل یک در بطری بازکن ظاهر شده که با دندانهای خود در بطری آبجو را باز می کند.


  اما اگر بسیاری موضوع گاز گرفتن سوارز را بشوخی برگزار کرده اند، اما شرکت "آدیداس"، یکی از اسپانسر مهم سوارز، با نگرانی منتظر رای کمیته انضباطی فیفا برای معلق کردن این بازیکن است.

  یک سخنگوی شرکت آدیداس به روزنامه بریتانیایی دیلی میل گفت: "آدیداس متوجه حساسیت این رویداد هست. ما منتظر تحقیقات کامل فیفا در این زمینه می مانیم تا بعد تصمیم خود را بگیریم."

  این اولین باری نیست که سوارز فوتبالیستهای دیگر را گاز می گیرد. او قبلا در سال 2010 هم برای گاز گرفتن بازیکن تیم هلندی آژاکس از 7 بازی محروم شد، و در سال 2013 هم دفاع تیم چلسی را گاز گرفت و اجازه شرکت در 10 بازی را از دست داد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران