سومین بازی تدارکاتی ملی پوشان ایران در اتریش با تساوی پایان یافت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم ملی فوتبال ایران روز جمعه ۳۰ مه ۲۰۱۴ آخرین بازی تدارکاتی خود که در برابر برابر تیم ملی آنگولا در اتریش انجام شد با تساوی به پایان رساند.

شاگردان کی روش پیش از این نیز دو بازی تدارکاتی خود در مقابل بلاروس و مونته نگرو را با تساوی به پایان برده بودند.

تیم ایران در ۳ بازی گذشته تنها یک گل به ثمر رسانده که نشانه وجود برخی ضعف ها در خط حمله تیم است.

در بازی امروز مقابل آنگولا تیم ملی ایران نیمه نخست را با شکست به رختکن رفت . حریف آفریقایی تیم ایران در دقیقه 42 موفق شد توسط سلوا مهاجم این تیم به گل دست یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر در شروع نیمه دوم کی روش دست به تعویضی دیگر زد و بختیار رحمانی را جایگزین اشکان دژاگه کرد. روند حرکتی تیم ملی در شروع نیمه دوم به مراتب بهتر از نیمه اول شد و ملی پوشان ایران توانستند موقعیت هایی را روی دروازه حریف ایجاد کنند.

در دقیقه 56 این دیدار همکاری خوب احسان حاجی صفی با کریم انصاریفرد باعث شد ایران به گل برسد. این گل توسط کریم انصاریفرد و با ضربه ای دقیق به دست آمد.

در اواسط نیمه دوم با صلاحدید کادر فنی دنیل داوری جای خود را به سوشا مکانی داد تا این دروازبان هم در یک بازی تدارکاتی محک بخورد. در دقیقه 72 رضا قوچان نژاد یکی از بهترین موقعیت های ایران برای گلزنی را از دست داد. او درون محوطه شش قدم صاحب توپ شد اما با ضربه ای آرام توپ را در اختیار دروازبان آنگولا گذاشت.

در 15 دقیقه پایانی این دیدار بازیکنان ایران عملکرد بهتری نسبت به حریف خود داشتند و موقعیت های نصف و نیمه ای هم ایجاد کردند. دردقیقه 83 این دیدار داور یک خطای دو ضربه را درون محوطه جریمه آنگولا اعلام کرد که ضربه احمد آل نعمه با برخورد به مدافعان حریف به کرنر رفت و ثمری نداشت تا این دیدار با تساوی به پایان برسد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید