بازی نیمه نهایی فوتبال چلنج کاپ آسیا، فلسطین 2 افغانستان0

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم ملی فوتبال افغانستان بعد ازظهر سه شنبه 27 مه 2014 درچارچوب بازی های نیمه نهایی "چلنج کاپ آسیا" با تیم فلسطین به میدان رفت.

به گزارش العربیه، این بازی ساعت 3:00 بعد از ظهر به وقت کابل آغاز و ساعت 5:00 بعد از ظهر با نتیجه دو بر صفر به نفع تیم فلسطین پایان یافت.

قرار است ساعت 9:00 امشب تیم های فلیپین و مالدیو به مصاف هم بروند و بعداً تیم فلسطین با برنده این بازی در فینال بازی خواهد کرد.

افغانستان با بازی امروز خود نتوانست به فینال بازی جام چلنج کاپ آسیا راه پیدا کند و قرار است روز پنجشنبه هفته جاری با تیم بازنده بازی فلیپین و مالدیو به میدان برود تا سرنوشت جایگاه سوم جام چلنج کاپ آسیا را مشخص سازد.

علی کاظمی، مسئول مطبوعاتی فدراسیون فوتبال افغانستان گفت، براثر تصادف بس(اتوبوس) تیم ملی فوتبال افغانستان دو بازیکن حسن امین و آزادزوی در بازی امروز سه شنبه وارد میدان نشدند.

کاظمی افزود، حادثه ترافیکی روز گذشته در مالدیو تأثیرات منفی بر بازیکنان تیم ملی افغانستان گذاشت و این بازیکنان با مشکلات روحی و جسمی روبرو می باشند.

براثر تصادف اتوبوس حامل تیم ملی فوتبال افغانستان شامگاه شنبه هفته جاری در مالدیو پنج بازیکن کلیدی این تیم زخمی شدند که پزشکان از میان این پنج بازیکن به دو نفر آن تاهنوز اجازه بازی نداده اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید