رئال مادرید با پیروزی بر آتلتیکو قهرمان لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تیم فوتبال رئال مادرید با نتیجه 4 بر 1 تیم همشهری خود آتلتیکو مادرید را شکست داده قهرمانی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا را از آن خود ساخت .

بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا امروز شنبه ۲۴ مه ۲۰۱۴ در ورزشگاه دالوژ شهر ليسبون پرتغال با حضور بیش از شصت هزار تماشاگر برگزار شد.

به گزارش العربیه تا دقیقه ۲۷ هیچ خطر جدی دروازه دو تیم رئال مادرید و آتلتیکو مادرید را تهدید نمی کرد و در بیشتر دقایق بازی، توپ در میانه زمین میان بازیکنان دو تیم رد و بدل می شد.

در دقیقه ۲۷ بازی، رائول کارکیا بر روی سرجیو راموس خطا کرد . رونالدو پشت توپ قرار گرفت اما ضربه او توسط دروازه بان آتلتیکو به سادگی کنترل شد.

در دقیقه ۳۲ راموس مهاجم رئال از اشتباه مدافع آتلتیکو می توانست تیم خود را صاحب یک گل کند اما ضربه وی با بی دقتی به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۶ بر خلاف جهت بازی ، دیگو گودین بازیکن آتلتیکو مادرید از اشتباه کاسیاس دروازبان رئال گل نخست تیم خود را به ثمر رساند. بازی در نیمه نخست با همین نتیجه پایان یافت.

در نیمه دوم تیم رئال مادرید برای جبران گل خورده حملات بی وقفه ای را آغاز کرد، این تیم در ۱۰ دقیقه آخر بازی ، فشار زیادی به دروازه آتلتیکو وارد کرد.

در دقیقه ۹۴ در حالی که تماشاگران آتلتیکو مادرید خود را برای جشن قهرمانی آماده می کردند ، سرخیو راموس مدافع رئال با یک ضربه سر، بازی را به تساوی کشاند تا این دیدار به وقت اضافی کشیده شود.

باله مهاجم ناآرام رئال مادرید در دقیقه ۱۱۰ با ضربه بغل پا گل دوم رئال را به ثمر رساند.

سه دقیقه بعد این بار مارسلو هافبک چپ پای رئال با ضربه ای از پشت هجده قدم، تیم خود را صاحب گل سوم کرد.

در دقیقه ۱۵ وقت اضافی دوم نیز داور مسابقه یک جریمه پنالتی به نفع رئال اعلام کرد . این پنالتی را رونالدو به گل چهارم رئال تبدیل کرد تا این تیم با شکست همشهری خود قهرمانی لیک قهرمانان اروپا را جشن بگیرد.

این برای نخستین بار در تاریخ جام قهرمانان باشگاههای اروپا است که دو تیم از یک شهر به فینال راه می یابند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید