تصادف اتوبوس حامل تیم ملی فوتبال افغانستان در مالدیو

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

براثر حادثه ترافیکی شامگاه شنبه 24 مه 2014 در مالدیف سه بازیکن کلیدی تیم ملی فوتبال افغانستان زخمی شدند.

مسئولان تیم ملی فوتبال افغانستان با تایید این خبر میگویند، این رویداد زمانی رخ داد که موتر حامل بازیکنان تیم ملی فوتبال افغانستان بعد از بازی امروز با لائوس از استادیوم مسابقه بسوی اقامتگاه شان درحرکت بودند.

علی عسکر لعلی، مشاور فنی تیم ملی فوتبال افغانستان در صحبت با رسانه ها گفت: "در آغاز حادثه مصدومیت بچه‌های ما شدید معلوم می‌شد و مخصوصا نگران وضعیت مصطفی آزادزوی بودیم که شاید از ناحیه کمر آسیب دیده باشد اما عکس کمرش نشان می‌دهد که آسیب ندیده. تنها مچ پایش یک مقدار آسیب دیده."

لعلی ادامه داد:" سرویس (اتوبوس) ما در یک کاروان از موترها(خودروها) در حرکت بود و در پیشروی کاروان موترسیکلیت‌های پلیس هم قرار داشت. یکی از موترسیکلیت‌ها با یک موتر(خودرو) تصادف کرد. اتوبوس بچه‌های افغان هم از جلو و هم از عقب با دو اتوبوس دیگر تصادف کرد."

لعلی افزود، دراین رویداد ترافیکی اسلام الدین امیری، مصطفی آزادزوی، فیصل سخی زاده و آرش هانفی بازیکنان تیم ملی فوتبال همراه یوسف کارگر سرمربی تیم ملی و سه کارمند اداری نیز زخمی شدند.

او تاکید کرد که همه زخمیان این رویداد به بیمارستان انتقال داده شده اند و وضعیت صحی هیچ کدام آنها قابل نگرانی نیست.

Advertisement


درهمین حال، محمد یونس قانونی، معاون اول حامد کرزی رئیس جمهوری افغانستان در صفحه فیسوک اش نوشت:"به وزارت خارجه و فدراسیون فوتبال افغانستان هدایت داده شده تا به کمک تیم فوتبال افغانستان بشتابند."

تیم ملی فوتبال افغانستان بعد ازظهر امروز شنبه در مسابقات "چلنج کاپ آسیا" با تیم لائوس به میدان رفت که بازی به تساوی بدون گل به پایان رسید.

تیم ملی فوتبال افغانستان بعد از روبرو با تیم لائوس به نیمه نهایی چلنج کاپ آسیا راه یافت و قرار است روز سه شنبه هفته جاری با تیم فلسطین به میدان برود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید