فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • یک سایت ورزشی بین المللی: ایران در گروه F مشکل زیادی ایجاد نخواهد کرد

  منبع: دبی – العربیه.نت فارسی

  سایت بین المللی «Noticias24» که به تجزیه و تحلیل رخدادهای ورزشی اختصاص دارد در گزارشی گفته است که در گروه F مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل تیم آرژانتین در صدر این گروه قرار خواهد گرفت و سه تیم نیجریه ، بوسنی و ایران برای قرار گرفتن در جایگاه دوم به دیدار همدیگر خواهند رفت.

  جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با حضور ۳۲ تیم راه یافته به دور نهایی این مسابقات از روز ۱۲ ژوئن تا ۱۳ ژوئیه برگزار خواهد شد.

  سایت ورزشی «Noticias24» در تحلیل خود از گروه F این مسابقات گفته است که با وجود اینکه ایران تا کنون چهار بار به جام جهانی راه یافته اما برای سه تیم دیگر مشکل ساز نخواهد بود.

  این گزارش افزود : در این گروه مسئله بر سر جایگاه دوم است که بوسنی و نیجریه تا پایان مسابقات برای کسب آن با هم مبارزه خواهند کرد. در این رویارویی تیم اروپایی را به جای قهرمان بزرگ آفریقا برنده میدانیم زیرا تعادل بیشتری میان خطوط این تیم وجود دارد.

  این سایت در تحلیل خود درباره شانس اول این گروه می گوید:« می توان گفت این جام جهانی متعلق به آرژانتین است، زیرا آنها بهترین بازیکنان دنیا را در اختیار دارند و پیشرفت فراوانی کرده اند. آنها در بهترین شرایط خود قرار دارند. اگر مسی عالی باشد، آرژانتین عالی خواهد بود.

  سپس درباره تیم ایران می نویسد:« ایرانیها چهارمین حضورشان در رقابتهای جام جهانی را زیر نظر کارلوس کی روش باتجربه که قدرت ذهنی و بدنی را به این تیم بازگردانده تجربه خواهند کرد. ایران تیمی است که در بازیهای اخیر عملکردی متفاوت داشته است. آنها به عنوان یکی از قدرتمندترین تیمهای آسیا با پیروزی پنج بر صفر مقابل مالدیو کار خود را برای رسیدن به جام جهانی آغاز کردند. ایران با نسل بسیار خوبی از بازیکنان که اشکان دژاگه، مهاجم فولاد در صدر آنها است و جذبه کاپیتان جواد نکونام که به همراه مسعود شجاعی، بازیکن سابق اوساسونا خلاقیت را برای ایران به ارمغان می آورد، به دنبال اولین حضورش در مرحله یک هشتم نهایی رقابتهای جام جهانی است. ایران پس از پیروزی افسانه ای اش مقابل آمریکا در رقابتهای جام جهانی 1998 فرانسه، در جام جهانی 2006 آلمان تنها به یک تساوی مقابل آنگولا بسنده کرد.»

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران