قابلیت‌های جدید واتس‌اپ کاربران را شگفت‌زده کرد

​​​​​​​بنا به اعلام رسمی واتس‌اپ تغییرات یاد شده «به آرامی» طی روزهای آینده در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

«متا»، شرکت مادر و صاحب امتیاز «واتس‌اپ»، با افزودن سه قابلیت جدید، کاربران این اپلیکیشن سبز را شگفت‌زده کرد.

بر اساس اعلام رسمی شرکت متا، در جدیدترین به‌روز رسانی این اپلیکیشن، قابلیت‌هایی چون گسترش ظرفیت گروه‌ها، افزایش سقف حجم ارسال داده‌ها، و همچنین به کارگیری تصاویر ایموجی برای واکنش نشان‌دادن به پیام‌ها در اختیار کاربران قرار گرفت.

از این پس کاربران واتس‌اپ می‌توانند به جای 256 عضو، 512 عضو در هر گروه داشته باشند، همچنین حجم داده‌ها که تا پیش از این محدود به 100مگابایت بود در به‌روزرسانی جدید به 2 گیگابایت ارتقا پیدا کرده است.

کاربران نیز در این نسخه می‌توانند همانند دو اپلیکیشن اینستگرام و تلگرام با استفاده از تصاویر ایموجی، واکنش دل‌خواه خود را نسبت به پیام‌ها نشان دهند. این قابلیت‌های مهم که از مدت‌ها انتظار افزودنشان می‌رفت، با واکنش مثبت بسیاری از کاربران در سراسر جهان همراه شد؛ به‌خصوص اکنون که قرار است ابعاد چت‌های گروهی واتس‌اپ به دو برابر افزایش یابد.

بنا به اعلام رسمی واتس‌اپ تغییرات یاد شده «به آرامی» طی روزهای آینده در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت.

واتس‌اپ پیشتر در راستای حفظ حریم شخصی کاربران خود نیز قابلیت‌ خلاقانه‌ای را وارد فاز اجرایی کرد. بر اساس این قابلیت، کاربران عمومی در این اپلکیشن، قادر نخواهند بود بدون اجازه شما وضعیت آخرین بازدید و آنلاین بودنتان را چک کنند.

این قابلیت به‌طور پیش‌فرض در تنظیمات حریم خصوصی گوشی‌های هوشمند اندرویدی و آیفون روی گزینه «مخاطبین من» تنظیم شده است، از این پس، فقط مخاطبین شما قادر خواهند بود تا از وضعیت آخرین بازدید و آنلاین بودن شما مطلع شوند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size