فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • کودک اماراتی جایزه خود را به رهبران توفان قاطعیت تقدیم کرد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  عمر عبدالجواد الجسمی، کودک اماراتی که در هفدهمین دور مسابقه شیخ حمدان در آموزش نمونه و برتر، برنده شده بود، جایزه خود را به حکام امارات، خادم حرمین شریفین و قهرمانان توفان قاطعیت تقدیم کرد.

  این کودک اماراتی که همراه با دو خواهرش کوچکترین خطیب های امارات و برنده جوایز خطابت در تلویزیون شده اند، عمر وآمنه وعایشه نام دارند و کودکانی نابغه هستند كه هر سه نفر در مسابقات میان دانش آموزان نابغه، جایزه های زیادی با رتبه های اول كسب کرده اند. این دو خواهر و برادر جوایز خود را به حکام امارات، خادم الحرمین الشریفین و قهرمانان توفان قاطعیت تقدیم کردند.

  این سه کودک بارها در كلاسهای خود بین همكلاسان خویش در رتبه های اول قرار گرفته اند.

  عمر جزو كوچكترین خطبای اماراتی است، که لقب كوچكترین خطیب وبهترین خطیب را به خود اختصاص داده است كه در تلویزیون كشور و دیگر تلویزیونهای عربی پخش شده است وهمچنین روزنامه های اماراتی خطبه اش را منتشر كرده اند.

  این خطبه ها شامل موضوعات توبه ، ام المؤمنین عائشه صدیقه وعمر بن الخطاب بودند و خواهرش آمنه كه همین جایزه را قبلا به خود اختصاص داده است، امسال در مسابقه آموزش علمی شارجه هم برنده شد.

  وی نیز مانند برادرش جایزه خود را به حكام امارات وخادم حرمین شریفین تقدیم كرد. خواهر دیگر این کودکان به نام عایشه دوبار در جایزه شیخ حمدان و یك بار در مسابقه لولو ابداع تحت نظر شیخ سلطان و جایزه ملی كشور در خلاصه کردن و تلخص قصه برنده شده است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران