جشنواره «فصل جده» با شعار «از نو» آغاز شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

جشنواره «فصل جده 2024» با حرکات نمایشی پهپادها، آتش‌بازی، نمایش‌های تصویری و برنامه‌های گردشی در شهر جده آغاز شد.

این رویداد که با شعار «از نو»، پنج‌شنبه 27 ژوئن آغاز شد، ضمن استقبال از مردم جده و بازدیدکنندگان، به اقتصاد سعودی کمک کرده، فرصت‌های شغلی مستقیم و غیرمستقیم برای جوانان این کشور فراهم می‌کند، و علاوه بر جذب سرمایه‌گذاران، جایگاه جده به عنوان یک مقصد گردشگری جهانی را تقویت می‌کند.

برنامه‌های فصل جده 2024

فصل جده 2024 با حمایت شاهزاده سعود بن مشعل بن عبدالعزیز، معاون امیر منطقه مکه مکرمه برگزار می‌شود. این جشنواره شامل رویدادهای تفریحی، گردشگری و فرهنگی است. یکی از بخش‌های این جشنواره «سیتی واک» است که شامل تجربه‌های تعاملی، بازی‌های حرکتی و مهارتی، تئاترهای عربی، رستوران‌ها، کافه‌ها و فروشگاه‌ها می‌شود.

منطقه تفریحی «وارنر بادرز» (Warner Bros. Discovery: Celebrate Every Story) برای اولین بار در سعودی و در جریان این جشنواره برگزار می‌شود و ترکیبی از بازی‌ها و نمایش‌های تفریحی را برای بازدیدکنندگان و گردشگران ارائه می‌دهد. این منطقه بسیاری از داستان‌ها و نماد شخصیت‌های مشهور جهان را در زیر یک سقف جمع می‌کند.

فصل جده 2024 همچنین شامل فعالیت‌های دیگری در «ایمجین مونه» (Imagine Monet) و پارک «امیر ماجد» است.

بازدیدکنندگان جشنواره فصل جده رویدادهای استثنایی و شادی را تجربه خواهند کرد. این جشنواره مهم با هدف تقویت گردشگری محلی، ارائه تجربه تفریحی منحصر به فرد و استفاده از تمامی امکانات گردشگری، تاریخی، فرهنگی و دریایی شهر جده برگزار می‌شود تا گزینه‌های متنوعی را برای بازدیدکنندگان فراهم کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید