سعودی میزبان جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی با جوایز 60 میلیون دلاری

رئیس اداره سرگرمی عمومی سعودی: چهره بلوار ریاض سیتی برای دو ماه برگزاری رویداد (Electronic Sports World Cup) شامل مسابقات گیمینگ و اجرای کنسرت‌های آوازخوانی و دیگر فعالیت‌های فرهنگی دگرگون شده و برای جوانان فضایی رویایی و جذاب ایجاد خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ترکی آل شیخ، رئیس اداره سرگرمی عمومی پادشاهی عربی سعودی، اعلام کرد که این کشور با شرکت بیش از 1500 کاربر حرفه‌ای در «دنیای گیمینگ» و با بزرگترین جوایز در سطح جهان در این زمینه با ارزشی بالغ بر 60 میلیون دلار، میزبان مسابقات جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی (Electronic Sports World Cup) خواهد بود.

آل شیخ در کلیپی بر پلتفرم «ایکس»، گفت: «جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی (ESWC) در ریاض از 3 ژوئیه تا 25 اوت علاوه بر بازی‌های ویژه، با مشارکت 30 تیم بین‌المللی و بیش از 1500 کاربر حرفه‌ای در دنیای گیمینگ برگزار می‌شود.

Advertisement

رئیس اداره سرگرمی عمومی سعودی در ادامه افزود: بزرگترین جوایز در تاریخ [گیمینگ] جهان.. این قهرمانی با مجموع جوایزی بالغ بر 60 میلیون دلار برگزار خواهد شد، چهره بلوار ریاض سیتی برای دو ماه برگزاری مسابقات گیمینگ و اجرای کنسرت‌های آواز‌خوانی دگرگون شده و برای مردان و زنان جوان فضایی رویایی و جذاب ایجاد خواهد کرد».

وی همچنین تصریح کرد که این یک رویداد تاریخی و فوق‌العاده شامل برگزاری جشن‌ها و نمایش‌هایی در بلوار ریاض سیتی می‌شود و برای استقبال از همگان است و انعکاس فعالیت‌های (ESWC) از شبکه «ام بی سی اکشن» که به «ام بی سی گیمینگ» تبدیل می‌شود، به طور زنده پخش خواهد شد.

ترکی آل شیخ، در پایان سخنان خود گفت: این یک رویداد تاریخی و فوق‌العاده است و شامل جشن‌ها، بازی‌های الکترونیک و تعاملی در بلوار ریاض سیتی می‌شود. بلوار ریاض سیتی به روی همه باز است و برای تیم‌های سعودی آرزوی توفیق داریم و موفقیت جوانان سعودی و عرب را در این قهرمانی آرزومندیم.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید