پادشاه و ولی‌عهد سعودی عید قربان را به ملت‌های عربی و اسلامی تبریک گفتند

شاهزاده محمد بن سلمان: دولت با تمام بخش‌هایش به حجاج خدمات‌رسانی می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی، یکشنبه 16 ژوئن، در پیامی فرارسیدن عید سعید قربان را به ملت‌های عربی و اسلامی تبریک گفت و از خداوند قبولی عبادات، طاعات و مناسک زائران خانه خدا را خواستار شد.

پادشاه سعودی در شبکه اجتماعی «ایکس» خطاب به زائران مکه و مدینه که برای ادای مناسک حج به سعودی آمده‌اند، گفت: «این عید را به شما تبریک می‌گویم. عید قربان را خداوند به ما و شما، با خیر و برکت، باز گرداند. از خداوند متعال خواهانیم که زائران خانه خود را به عبادت و اطاعت از خود بپذیرد و امنیت و ثبات را برای میهن و مردم ما و ملت‌های اسلامی و عربی و تمام جهان تداوم بخشد.»

«دولت با تمام بخش‌هایش به حجاج خدمات‌رسانی می‌کند»

شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد و رئیس شورای وزیران پادشاهی عربی سعودی، روز یکشنبه در سخنانی به نمایندگی از ملک سلمان بن عبدالعزیز، عید سعید قربان را به همه مسلمانان جهان تبریک گفت.

شاهزاده محمد بن سلمان

او در این سخنرانی گفت: «دولت با همه بخش‌هایش به هر آنچه که به زائران حرمین شریفین در انجام عبادات، در فضایی امن و با اطمینان خاطر کمک کند، ادامه خواهد داد.»

ولی‌عهد سعودی در دیدار با فرماندهانی که در اداره نظم مراسم حج شرکت داشتند

ولی‌عهد سعودی طی سخنانی که هنگام پذیرایی از برخی شاهزادگان، مسئولان ارشد، مفتی اعظم سعودی، برخی علما، شیوخ، وزرای دولت، فرماندهان بخش‌های نظامی شرکت‌کننده در برگزاری مراسم حج امسال و مهمانان دعوت شده از کشورهای شورای همکاری خلیج، در کاخ «منی» ایراد کرد، خطاب به مسئولان این کشور گفت:«آنچه شما با تلاش و زحمات خود برای خدمت به زائران بیت‌الله الحرام انجام داده‌اید تأثیر چشمگیری در تسهیل امور حجاج داشته و آنان را قادر ساخت مناسک خود را با کمال آسودگی و اطمینان انجام دهند.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید