به صدا درآمدن آژیر خطر در شمال اسرائیل در پی سقوط ده‌ها موشک

ارتش اسرائیل در بیانیه خود تاکید کرد که اهداف مرتبط با حزب‌الله در روستای حولا در جنوب لبنان را هدف قرار داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ارتش اسرائیل یکشنبه 20 خرداد اعلام کرد که در ادامه تبادل آتش با حزب‌الله لبنان در مناطق مرزی، آژیرهای خطر در شمال اسرائیل به صدا درآمد.

بر اساس دو بیانیه کوتاه ارتش اسرائیل در «تلگرام»، آژیر خطر دو نوبت در کمتر از 10 دقیقه به صدا درآمد.

از سویی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که عوامل مسلح این گروه، در پاسخ به بمباران جنوب لبنان توسط اسرائیل، مواضع توپخانه و تجمع نظامیان اسرائیلی را در منطقه الزاعوره، در منطقه اشغالی جولان، هدف رگبار موشک‌های کاتیوشا قرار دادند.

شلیک 40 موشک از لبنان

رسانه‌های لبنانی ساعاتی پیش از شلیک بیش از 40 موشک از لبنان به شمال اسرائیل خبر دادند.

حزب الله لبنان یکشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که یکی از اعضای این گروه در جریان تبادل آتش مرزی با ارتش اسرائیل کشته شده است.

حزب‌الله لبنان در بیانیه دیگری تاکید کرد موضع الرمثا اسرائیل واقع در تپه‌های مرزی کفرشوبا را «مستقیما با سلاح‌های موشکی هدف قرار داد».

به گزارش خبرگزاری ملی لبنان، اطراف روستای الناقوره در جنوب لبنان هدف آتش توپخانه اسرائیل قرار گرفت.

ساعاتی قبل ارتش اسرائیل در بیانیه خود تاکید کرد که اهداف مرتبط با حزب‌الله در روستای حولا در جنوب لبنان را هدف قرار داده و موشک‌های پرتاب شده از جنوب لبنان در مناطق باز سقوط کردند.

در بمباران روز گذشته جنوب لبنان توسط اسرائیل، دو نفر کشته شدند که یکی از آنها از اعضای حزب‌الله بود. به گزارش خبرگزاری ملی لبنان، این حملات اسرائیل و استفاده از مهمات فسفری به آتش‌سوزی در مناطق جنگلی منطقه مرزی جنوب لبنان انجامید.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید

  • فعال‌سازی حالت خواندن
    100% Font Size