جلسه شورای وزیران؛ تاکید ولی‌عهد سعودی بر سلامت کامل ملک سلمان

نشست شورای وزیران همچنین از نتایج دومین نشست وزارتی مجمع بی‌طرفی کربن برای تولید کنندگان به میزبانی سعودی و تلاش مستمر آن در جهت حل چالش‌های اقلیمی و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای استقبال کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

محمد بن سلمان، ولی‌عهد و رئیس شورای وزیران ، در جلسه کابینه در جده، در مورد سلامت ملک سلمان بن عبدالعزیز، خادم حرمین اطمینان داد و از همه کسانی که جویای سلامت ملک سلمان شدند، قدردانی کرد.

بن سلمان در جریان ریاست بر نشست سه‌شنبه 1 خرداد شورای وزیران تاکید کرد که سفرش به منظقه شرقیه، در راستای اهتمام رهبری کشور به دیدار با شهروندان در نقاط مختلف و اطلاع از پروژه‌های توسعه و رشد در حال اجرا در تمامی شهرهای کشور قرار دارد.

در پی این نشست، سلمان الدوسری، وزیر اطلاع‌رسانی تاکید کرد در جریان سفر ولی‌عهد ظرف روزهای گذشته، مسائل مربوط به همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی و پیشبرد روندهای دوجانبه و چندجانبه با کشورهای دوست و برادر در عرصه‌های مختلف نیز مورد بررسی قرار گرفت.

در جلسه شورای وزیران، نتایج مشارکت سعودی در سی و سومین نشست سران اتحادیه عرب در بحرین و ریاست سعودی بر دور قبلی و پیگیری مسائل جهان عرب، مطرح شد.

نشست شورای وزیران همچنین از نتایج دومین نشست وزارتی مجمع بی‌طرفی کربن برای تولید کنندگان به میزبانی سعودی و تلاش مستمر آن در جهت حل چالش‌های اقلیمی و کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای استقبال کرد.

شورای وزیران همچنین از پیروزی سعودی در کسب ریاست شورای اجرایی سازمان آموزشی، فرهنگی و علوم عربی «الالکسو» برای سومین بار متوالی، تقدیر کرد که بیانگر نقش بارز سعودی در توسعه عرصه‌ها و برنامه‌های این سازمان و تحقق اهداف و افزایش تاثیر آن در جهان عرب است.

از جمله نتایج این جلسه، موافقت با توافق همکاری میان ریاست امنیت سعودی و دستگاه اطلاعات نظامی پاکستان در عرصه مبارزه با تروریسم بین‌المللی و تامین مالی َآن بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید