گروه‌های مسلح عراقی یک پایگاه نظامی اسرائیل در «بئر السبع» را با پهپاد هدف گرفتند

گروه‌های مسلح عراقی در شامگاه سه‌شنبه نیز اعلام کرده بودند که یک «هدف حیاتی مهم» در شهر ایلات در جنوب اسرائیل را هدف حمله پهپادی قرار داده‌اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در ادامه تشدید تنش‌هایی‌ که از ابتدای جنگ غزه در منطقه آغاز شده است، گروه‌های مسلح عراقی پنج‌شنبه 20 اردیبهشت اعلام کردند که پایگاه اسرائیلی «نیواتیم» در بئر السبع را با حمله پهپادی هدف گرفته‌اند.

این گروه‌های مسلح که خود را «مقاومت اسلامی در عراق» می‌نامند، در بیانیه‌ای در «تلگرام» توضیح دادند که حمله امروز آن‌ها در پاسخ به جنگ اسرائیل در نوار غزه صورت می‌گیرد.

پیشتر گروه‌های مسلح عراقی در شامگاه سه‌شنبه گذشته نیز اعلام کرده بودند که یک «هدف حیاتی مهم» در شهر ایلات در جنوب اسرائیل را هدف حمله پهپادی قرار داده‌اند.

«وحدت میادین نبرد»

از ابتدای تهاجم اسرائیل به باریکه تحت محاصره غزه که در پاسخ به حمله هفتم اکتبر حماس به شهرها و شهرک‌های اسرائیلی پیرامون غزه آغاز شد، بسیاری از گروه‌های مسلح و شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران از جمله حوثی‌ها در یمن، حزب‌الله در لبنان، گروه‌های مسلح در عراق و سوریه همسویی خود را تحت عنوان «وحدت میادین‌» با انجام حملاتی علیه اسرائیل در حمایت از جنبش «حماس»، نشان دادند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید