سعودی درباره خطرات حمله اسرائیل به شهر رفح در جنوب نوار غزه هشدار داد

وزارت خارجه سعودی بر لزوم مداخله فوری جامعه بین‌المللی برای متوقف کردن عملیات نسل‌کشی اسرائیل علیه غیرنظامیان بی‌‌دفاع در سرزمین‌های فلسطینی تاکید کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در پی تخلیه شرق رفح بنا به دستور ارتش اسرائیل که بمباران خود را بر مناطق شرقی این شهر در جنوب نوار غزه تشدید کرد، پادشاهی عربی سعودی درباره خطرات یورش زمینی اسرائیل به رفح و کوچ اجباری کل ساکنان آن به سوی مکان نامعلوم هشدار داد.

وزارت خارجه سعودی شامگاه دوشنبه هفدهم اردیبهشت طی بیانیه‌ای اعلام کرد که پادشاهی عربی سعودی ضمن تاکید بر مخالفت قاطعانه خود با تخلفات آشکار اسرائیل در نقض قطعنامه‌های بین‌المللی، درباره خطرات حمله نیروهای اسرائیلی به شهر رفح که در ادامه حملات خونبار آن علیه مردم فلسطین صورت می‌گیرد، هشدار می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری «واس» در بیانیه وزارت خارجه سعودی همچنین بر لزوم مداخله فوری جامعه بین‌المللی برای توقف عملیات نسل‌کشی که اسرائیل علیه غیرنظامیان بی‌‌دفاع در سرزمین‌های فلسطینی مرتکب می‌شود، تاکید شده است.

وزارت خارجه سعودی نیز هشدار داده است که نیروهای اشغالگر اسرائيلی بدون مانعی بازدارنده به تخلفات خود در نقض قوانین بین‌المللی، که عامل تشدید بحران انسانی و مانعی بر سر راه تلاش‌های بین‌المللی برای صلح است، ادامه می‌دهند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید