گردان‌های القسام: یک پایگاه نظامی اسرائیل را از جنوب لبنان بمباران کردیم

«القسام» در بیانیه‌ای اعلام کرد مقر تیپ 769 شرقی «کمپ جیبور» در شمال اسرائیل را با شلیک موشک از جنوب لبنان بمباران کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شاخه مسلح گروه «حماس» از حمله راکتی به مقر تیپ 769 شرقی «کمپ جیبور» در شمال اسرائیل خبر داد.

گردان‌های «القسام»، شاخه نظامی «حماس» دوشنبه 10 اردیبهشت اعلام کرد یک پایگاه نظامی اسرائیلی را از جنوب لبنان هدف حمله راکتی قرار داده است.

«القسام» در کانال تلگرام خود اعلام کرد موشک‌هایی را به سمت یک پایگاه نظامی در شمال اسرائیل شلیک کرد.

ارتش اسرائیل نیز اعلام کرد آژیر خطر در شمال این کشور به صدا درآمده است.

گردان‌های «القسام» اعلام کرد مقر تیپ 769 شرقی «کمپ جیبور» در شمال اسرائیل را با شلیک موشک از جنوب لبنان بمباران کرده است.

ارتش اسرائیل گزارش داد «حدود 20 موشک از لبنان به خاک اسرائیل شلیک شد که بیشتر آن‌ها را منهدم کرده است،» در این حمله هیچ خسارتی گزارش نشد. ارتش اعلام کرد «به منابع آتش پاسخ داده است.»

از 7 اکتبر آغاز جنگ اسرائیل در نوار غزه، تقریبا روزانه میان حزب الله و گروه‌های فلسطینی مسلح در لبنان از یک سو و اسرائیل از سوی دیگر تبادل آتش صورت می‌گیرد.

منابع پزشکی دوشنبه 10 اردیبهشت از کشته‌شدن 20 فلسطینی و تعدادی مجروح در حملات هوایی اسرائیل که 3 خانه در شهر رفح در جنوب نوار غزه را هدف قرار داد، خبر دادند.

مقامات بهداشتی در نوار غزه اعلام کردند هواپیماهای اسرائیلی دو خانه را در این باریکه بمباران کردند که در نتیجه آن حداقل چهار نفر کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید