کشته‌شدن چهار فلسطینی در حمله اسرائیل به اردوگاه نصیرات

شبکه آمریکایی «ان‌بی‌سی نیوز» گزارش داد تحقیقاتی در مورد حملات هوایی اسرائیل انجام داده که نشان می‌دهد اسرائیل مناطقی که به عنوان ناحیه‌های امن در جنوب غزه تعیین کرده را بمباران کرده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

به گزارش خبرگزاری «شهاب»، به‌دنبال حمله اسرائیل که یک خانه در اردوگاه «نصیرات» در مرکز غزه را هدف قرار داد، چهار فلسطینی کشته و سی نفر دیگر زخمی شدند.

شبکه «فلسطین»، جمعه هفت اردیبهشت، اعلام کرد در بمباران اطراف مدرسه «فیصل» در محله ژاپنی در غرب خان‌یونس، در جنوب نوار غزه ،سه نفر کشته شدند.

این خبرگزاری همچنین اعلام کرد در حمله جنگنده‌های اسرائیلی به منطقه «السوارها» در غرب اردوگاه «نصیرات» در مرکز نوار غزه، دو فلسطینی کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند.

بمباران مناطق «امن»

شبکه آمریکایی «ان‌بی‌سی نیوز» گزارش داد تحقیقاتی در مورد حملات هوایی اسرائیل انجام داده که نشان می‌دهد اسرائیل مناطقی که به عنوان ناحیه‌های امن در جنوب غزه تعیین کرده را بمباران کرده است.

گروه مستندسازی این شبکه از این حملات فیلمبرداری کردند که شش مورد، رفح را هدف قرار داده بود و هفتمین مورد شهرک «مواصی» در نوار غزه بوده است که اسرائیل این مناطق را به عنوان منطقه امن تعیین کرده بود.

کشته‌شدن 34 هزار فلسطینی

وزارت بهداشت در نوار غزه صبح امروز اعلام کرد در نتیجه جنگ اسرائیل در نوار غزه از هفت اکتبر گذشته، 34 هزار 356 فلسطینی کشته و 77 هزار 368 نفر دیگر مجروح شده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید