سعودی حمله به کاروان امدادگران سازمان «آشپزخانه مرکزی جهانی» در نوار غزه را محکوم کرد

پادشاهی عربی سعودی جامعه بین‌المللی را به ایفای نقش برای متوقف ساختن تکرار نقض‌ قانون بین‌المللی انسانی در غزه و محافظت از غیرنظامیان بی‌گناه و کارکنان شاغل در سازمان‌های بشردوستانه و امدادرسان فراخواند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

وزارت خارجه پادشاهی عربی سعودی شامگاه سه‌شنبه 14 فروردین اعلام کرد هدف گرفتن کاروان امدادگران سازمان «آشپزخانه مرکزی جهانی» در نوار غزه که در ادامه جنایت‌ها و نقض‌های اشغالگران اسرائیلی در زیرپا گذاشتن قانون بین‌المللی انسانی است را به شدت محکوم می‌کند.

به گزارش «العربیه» وزارت خارجه سعودی در بیانیه خود، ضمن ابراز تسلیت‌ و همدردی‌ خالصانه پادشاهی عربی سعودی با خانواده‌های قربانیان این حمله، مجددا بر مخالفت قاطعانه ریاض با هدف گرفتن نمایندگی‌ها و سازمان‌های امدادرسان و امدادگران شاغل در این نهادها، تاکید کرد.

سعودی همچنین جامعه بین‌المللی را به ایفای نقش آن به‌منظور متوقف ساختن این نقض‌ها و محافظت از غیرنظامیان بی‌گناه و کارکنان شاغل در سازمان‌های بشردوستانه و امدادرسان فراخواند.

در بیانیه وزارت خارجه سعودی که شامگاه سه‌شنبه صادر شد مجددا بر فراخوان ریاض برای وارد کردن هر چه بیشتر کمک‌های بشردوستانه فوری و لزوم اجتناب از وخیم‌تر شدن بحران انسانی در نوار غزه، تاکید شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید