نتانیاهو خطاب به خانواده‌های سربازان اسیر اسرائیلی: برای ورود به رفح آماده می‌شویم

نشریه «یدیعوت آحارونوت»: نتانیاهو پس از این‌که متوجه اشتباه خود شد، به کابینه جنگ اطلاع داد که هفته آینده هیئتی را برای گفت‌وگو در مورد عملیات نظامی در رفح به واشینگتن اعزام خواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

به گزارش روزنامه «تایمز اسرائیل» پنج‌شنبه نهم فروردین، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل خطاب به خانواده‌های سربازان اسرائیلی به‌گروگان گرفته شده در غزه، گفت ارتش کشورش «برای ورود به رفح» آماده می‌شود و هیچ اسیری را در آنجا باقی نخواهد گذاشت.

این روزنامه به نقل از دفتر نخست‌وزیر اسرائیل تاکید کرد که فشار نظامی تنها راهکاری است که می‌تواند به آزادسازی گروگان‌های اسرائیلی اسیر در غزه منجر شود.

نخست‌وزیر اسرائیل در این سخنرانی گفته است که «ادامه اعمال فشار نظامی تنها گزینه تضمین‌کننده بازگشت همگان خواهد بود».

نتانیاهو بی‌اعتنا به مخالفت‌ها و فشارهای بین‌المللی و تنش‌ها حتی با آمریکا تنها متحد اسرائیل، کماکان بر گزینه نظامی تاکید داشته و بر طرح خود برای یورش زمینی به شهر رفح در جنوب نوار غزه، اصرار می‌ورزد.

پیش‌تر نشریه «یدیعوت آحارونوت»، گزارش داد که نتانیاهو پس از این‌که متوجه اشتباه بودن تصمیم خود برای لغو سفر هیئت اسرائیلی به واشنگتن شده است، به کابینه جنگ اطلاع داده که هفته آینده هیئتی را برای گفت‌وگو در مورد عملیات نظامی در رفح به واشینگتن اعزام خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید