پادشاه و ولی‌عهد سعودی پیروزی مجدد پوتین در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفتند

ملک سلمان به همین مناسبت روابط ویژه‌ای که دو ملت و دو کشور سعودی و روسیه را به‌هم پیوند می‌دهد را مورد تحسین قرار داده و تلاش برای تقویت و توسعه آن در همه زمینه‌ها را ابراز کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه و شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد و رئیس شورای وزیران سعودی دوشنبه 28 اسفند به ولادیمیر پوتین انتخاب مجدد او برای تصدی دوره‌ای جدید از ریاست جمهوری فدراتیو روسیه را تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی «واس» ملک سلمان طی پیامی به پوتین انتخاب مجدد او به ریاست جمهوری روسیه را صادقانه تبریک گفته و برای او توفیق روزافزون و برای مردم کشور دوست، روسیه، پیشرفت و شکوفایی هرچه بیشتر آرزو کرد.

بنا به این گزارش پادشاه سعودی به همین مناسبت روابط ویژه‌ای که دو ملت و دو کشور سعودی و روسیه را به‌هم پیوند می‌دهد را مورد تحسین قرار داده و تلاش برای تقویت و توسعه آن در همه زمینه‌ها را ابراز کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی نیز در پیام تبریک جداگانه‌ای به پوتین انتخاب مجدد او برای تصدی دوره‌ای جدید از ریاست جمهوری در فدراتیو روسیه را صادقانه تبریک گفت.

ولی‌عهد سعودی همچنین بهترین آرزوها و امیدها به توفیق روزافزون را برای رئیس جمهوری و مردم فدراتیو روسیه ابراز داشته و برای این کشور دوست پیشرفت و ترقی هر چه بیشتر آرزو کرد.

نتایجی که امروز دوشنبه از سوی کمیته مرکزی انتخابات روسیه اعلام شده است نشان می‌دهد که ولادیمیر پوتین با کسب 87.28 درصد کل آرای شمارش شده مجددا برای دوره جدیدی از ریاست جمهوری روسیه انتخاب شد.

بنا بر این نتایج اعلام شده نیکولای خاریتونوف، نامزد «حزب کمونیست» با کسب 4.31% آرای شمارش شده مقام دوم را در این انتخابات که طی سه روز 15 و16 و17 مارس جاری برگزار شده است و در آن سیستم رای‌گیری الکترونیک بکار رفت، کسب کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید