چندین کشته در حمله ارتش اسرائیل به انبار اسلحه و تجهیزات فناوری حماس در خان‌یونس

طبق بیانیه ارتش اسرائیل، دست‌کم 11 فرد مسلح در خان یونس ظرف 24 ساعت گذشته کشته شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ارتش اسرائیل شنبه 7 بهمن در بیانیه‌ای اعلام کرد که «عوامل رزمی یگان ماژلان به تعدادی از اهداف در عمق شهر خان یونس از جمله یک انبار نظامی حاوی مقادیر زیادی مهمات، تسلیحات و ابزارهای مختلف فناوری، حمله کردند».
در ادامه بیانیه‌ ارتش اسرائیل آمده است: «گروهی وابسته به این یگان کماندویی، جنگنده‌ای را برای از نابودکردن سه عامل حماس که درحال بمب‌گذاری در نزدیکی نیروهای ما بودند، هدایت کردند».
بیانیه ارتش افزود: «جنگجویان یگان اغوز به نابودی بسیاری از عوامل مسلح از فاصله نزدیک ادامه داده و عوامل یگان گفعاتی نیز در درگیری‌های مختلف در منطقه خان یونس، شمار زیادی از اعضای حماس را از بین بردند».


در بخش دیگری از همین بیانیه آمده است: « در یکی از این درگیری‌ها، 7 نفر از شلیک کننده‌های آرپی جی به سمت نیروهای ارتش که در داخل یکی از ساختمان‌ها بر اثر شلیک گلوله‌های تانک، شناسایی شدند، به هلاکت رسیده و جنگجویان توانستند تعدادی دیگر از عوامل مسلح به کلاشینکف را نابود کنند».
طبق بیانیه ارتش اسرائیل، دست‌کم 11 فرد مسلح در خان یونس ظرف 24 ساعت گذشته کشته شدند.
ارتش اسرائیل همچنان به بمباران سنگین مناطق مختلف نوار غزه از جمله خان یونس ادامه می‌دهد که هدف سلسله بمباران‌های هوایی و توپخانه‌ای قرار داد.

Advertisement
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید